Brak miesiączki czy nieregularne miesiączki - one są sygnałem ze coś niefajnego się dzieje. Moze warto byłoby spróbować jednak więcej kalorii? Naprawdę masz okres full wzrostowy. Nie wiem też czy te nabijanie kroków w weekendy to fajne spacery z psem czy ze znajomymi - czy pogoń za wydatkowaniem energii?
Oczywiście zawsze moze dziać się coś nie związanego z dietą lub poziomem aktywności i do gina wypadałoby się przejść. Natomiast przyjrzałabym się naprawdę najpierw jedzeniu i tym krokom... Gin lubi dać po prostu hormony i jeśli nie wygladasz na wychudzoną to nie zapyta się o styl życia. Ale chociaż USG zrobi i wykluczy grubsze problemy.
Oczywiście zawsze moze dziać się coś nie związanego z dietą lub poziomem aktywności i do gina wypadałoby się przejść. Natomiast przyjrzałabym się naprawdę najpierw jedzeniu i tym krokom... Gin lubi dać po prostu hormony i jeśli nie wygladasz na wychudzoną to nie zapyta się o styl życia. Ale chociaż USG zrobi i wykluczy grubsze problemy.