Witam.
Mam 37 lat i ważę 73kg przy wzroście 178cm. Sylwetkę mam szczupłą zarówno przy klatce piersiowej jak i ramiona/przedramiona, barki bardziej opadające i płaska klatka piersiowa. Natomiast mam trochę wystający brzuch, obwód 86cm.
Generalnie chciałbym podnieść te moje skromne barki i poprawić klatkę, ale przy wejściu na masę to znowu brzuch oberwie prawda? Boję się, że jak zacznę pójść w dietę na masę i będę ćwiczył to brzuch będzie jeszcze większy.
Pomożecie jak się tu za to zabrać?
Mam 37 lat i ważę 73kg przy wzroście 178cm. Sylwetkę mam szczupłą zarówno przy klatce piersiowej jak i ramiona/przedramiona, barki bardziej opadające i płaska klatka piersiowa. Natomiast mam trochę wystający brzuch, obwód 86cm.
Generalnie chciałbym podnieść te moje skromne barki i poprawić klatkę, ale przy wejściu na masę to znowu brzuch oberwie prawda? Boję się, że jak zacznę pójść w dietę na masę i będę ćwiczył to brzuch będzie jeszcze większy.
Pomożecie jak się tu za to zabrać?


Krzysztof Piekarz




