To u mnie wpisowe na MP wychodzi 30 zł
2
Ilość wyświetleń tematu: 23992
goldberg1982Tobie to dobrze a mnie to zawsze pod górkę!To u mnie wpisowe na MP wychodzi 30 zł


Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
rutkowA w 2007 roku to było 40 złW kulturystyce wpisowe ponizej 100zl nie znajdzie sie![]()

Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
rutkowNie rozumiemTo bylo dano![]()
Dziennik Treningowy
https://www.sfd.pl/[BLOG]rutkow__inaczej_niż_było_......-t1193068.html
rutkowDzięki za wyjaśnienie.Chodzilo mi ze takie niskie opłaty byly dawno
Goldberg ktos musi sponsorować te federacje sedziow itp
rutkowChodzilo mi ze takie niskie opłaty byly dawno
Goldberg ktos musi sponsorować te federacje sedziow itp
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły