SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KRATA NA LATO wg ojan

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20538

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10081 Napisanych postów 30414 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728909
Ojan-a może ten bark usiłował się z tobą skontaktować Morsem ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131243
masti
Ojan-a może ten bark usiłował się z tobą skontaktować Morsem ???
No to wybrał okrężną drogę - z prawego barku do lewego przedramienia .
Czyżby nadchodziła nowa dobra zmiana? Z prawicy na lewicę?
Zrobiłem brzuch 6x30p na zasadach pokazanych na filmiku (filmowanie przerwałem po 2 seriach bo byłoby za długo dla oglądających)

a potem 4x20p na krześle
Pójdę po posiłku na marsz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
I po co ja kręciłem filmik i gadałem do Ciebie skoro go nawet nie zauważyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131243
drazekm
I po co ja kręciłem filmik i gadałem do Ciebie skoro go nawet nie zauważyłeś ?
Myślę, że każdy kręci filmik aby coś pokazać. Ja pokazuję na filmiku to co robię a efekty tego może każdy zweryfikować. Nikogo nie namawiam do naśladowania - mam świadomość, że każdy może trochę inaczej reagować na metody ćwiczeń.
Wracając do Twojego filmiku (chodzi o ten z jedną serią na brzuch?) to oglądałem go bez głosu. Teraz po Twoim poście obejrzę do ponownie z głosem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
A tak ciężko przejrzeć ostatnie posty w swoim wątku, chocby ostatni na dole na poprzedniej stronie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131243
drazekm
A tak ciężko przejrzeć ostatnie posty w swoim wątku, chocby ostatni na dole na poprzedniej stronie ?
Po Twoim poście były jeszcze inne posty i właśnie je pokazało mi powiadomienie. Nie wracałem do tematu dnia wczorajszego i nie widziałem tego co napisałeś. Przeczytałem co napisałeś i wypada mi się z tym zgodzić - mam za słabe plecy do MU i nad tym mogę pracować (ale chyba tylko po to aby potwierdzić, że "trening czyni mistrza" czyli dla chcącego nie ma nic trudnego - chociaż są jednak rzeczy, których choćbyśmy najbardziej chcieli to nie zrobimy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
Tylko był jeden post Mastiego a w powiadomieniach jest cyferka w nawiasie ile doszło postów od czasu tych które przeczytałeś dobra nieważne trzeba odznaczyć powiadomkę o Twoim temacie skoro muszę pisać abyś czytał dokładnie swój temat, szkoda mojego zaangażowania


Zmieniony przez - drazekm w dniu 2021-04-17 16:59:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131243
drazekm
Tylko był jeden post Mastiego a w powiadomieniach jest cyferka w nawiasie ile doszło postów od czasu tych które przeczytałeś dobra nieważne trzeba odznaczyć powiadomkę o Twoim temacie skoro muszę pisać abyś czytał dokładnie swój temat, szkoda mojego zaangażowania
A ja tak liczyłem na to, że nabijesz mi liczbę wejść!

Marsz 60 minut zaliczony



Zmieniony przez - ojan w dniu 2021-04-17 18:32:29
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7304 Napisanych postów 12498 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87777
Faktycznie mógł by Ci nabic wejścia bo ja tu wchodzę jak widzę wpis drazekm .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12152 Napisanych postów 30572 Wiek 75 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1131243
wycwiel
Faktycznie mógł by Ci nabic wejścia bo ja tu wchodzę jak widzę wpis drazekm .
No to w sumie dużo straciłem przez nieuważne czytanie swojego tematu!
Dzisiaj źle się czułem po posiłkach i musiałem poleżeć a więc zrobiłem tylko brzuch w 10 seriach

a teraz idę na spacer wśród pól granicznych.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KRATA NA lato 2021 wg Viki

Następny temat

Krata na LATO 2021 wg rutkow

WHEY premium