Witam,
Trenuję 2x w tygodniu planem fbw + raz w tygodniu brzuch i rozciąganie w domu.
Jak w tytule - zastanawiam się nad zaczęciem suplementacji kreatyną, jednak nie wiem czy przy takim planie treningowym (2x pełny trening) ma ona sens.
Jeśli tak to jak często przyjmować kreatynę - 5g dziennie, codziennie czy może jakoś tylko w dni treningowe? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Trenuję 2x w tygodniu planem fbw + raz w tygodniu brzuch i rozciąganie w domu.
Jak w tytule - zastanawiam się nad zaczęciem suplementacji kreatyną, jednak nie wiem czy przy takim planie treningowym (2x pełny trening) ma ona sens.
Jeśli tak to jak często przyjmować kreatynę - 5g dziennie, codziennie czy może jakoś tylko w dni treningowe? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz