Dalej już nie mogę dokładać z treningu na trening.
Wiadomo, że robię dwa warianty FBW. Podzielę każdy z nich na ciężko i lekko.
Tutaj
https://www.exrx.net/WeightTraining/Powerlifting/VariableReps
znalazłem jak powerlifterzy poza sezonem robią na jednym treningu 8-10 powt, a na drugim 5-7 i zwiększają obciążenie, gdy osiągną górny zakres powtórzeń.
Ewentualnie w ciągu tygodnia dwa treningi na hipertrofię (ok. 10 powt), a w niedzielę, gdy jestem wypoczęty to na siłę, ok. 5 powt.
Pomyślę i podejmę decyzję. Ale chyba ten pierwszy wariant.
Wiadomo, że robię dwa warianty FBW. Podzielę każdy z nich na ciężko i lekko.
Tutaj
https://www.exrx.net/WeightTraining/Powerlifting/VariableReps
znalazłem jak powerlifterzy poza sezonem robią na jednym treningu 8-10 powt, a na drugim 5-7 i zwiększają obciążenie, gdy osiągną górny zakres powtórzeń.
Ewentualnie w ciągu tygodnia dwa treningi na hipertrofię (ok. 10 powt), a w niedzielę, gdy jestem wypoczęty to na siłę, ok. 5 powt.
Pomyślę i podejmę decyzję. Ale chyba ten pierwszy wariant.
