Szacuny
8
Napisanych postów
166
Wiek
24 lat
Na forum
10 lat
Przeczytanych tematów
2359
Witam oto dieta:
Na tej kaloryczności na tydzień przychodzi jak dotąd (2 tyg) 0.5 kg
Chciałem tylko zapytać czy to wygląda okej i czy mogę na tym lecieć przez zimę?
Dodam że trenuje FBW 5x5 3 x w tyg i treningi K1 2 razy w tygodniu
Zmieniony przez - Dawiddo01 w dniu 2017-10-30 17:14:55
Szacuny
12579
Napisanych postów
162282
Wiek
37 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1243118
czas, czas, czas... pozowli na to, aby organizm znowu zajal sie bardziej odnajdywac w zakresach hipertroficznych, ciezar wiaodmo zaawsze poleci niz na niskich, typowo silowych seriach