SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Długo trwająca redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6371
WItam
Moja redukcja trwa już prawie 5 miesięcy. Chudne około 1 kg na miesiąc, czym może być spowodowane to ze tak długo to trwa? Mam profesjonalnie ułożoną diete od potreningu.pl ale i tak strasznie mozolnie to idzie. Zredukowałem z 85,5 do 80,5-81. Straciłem około 5-4% tłuszczu. Cwicze regularnie, oczywiście zdarzały się jakies gorsze dni ale to nie wiem może 3 takie na miesiąc, może mieć na to wpływ picie słodkich napoi? DOdam że jest to moja pierwsza redukcja w życiu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
daniellon17
[ 5% tłuszczu to w sumie dobry wynik ale nie napisałeś z jakiego poziomu zaczynałeś. I jakie masz priorytety tzn czy bardziej wage czy tłuszcz..

Zaczynałem z 20% a moim priorytetem jest odtłuszczenie.


Skoro celem jest odtłuszczenie - to trzymaj się założeń, wypijanie soków niestety potrafi nabić sporo kalorii, których nawet nie "odczujemy".
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
Jeżeli straciłeś 5% tkanki tłuszczowej to jest bardzo dobry wynik . Nie patrz na wage ogólna , zwracaj uwagę na wymiary i proporcje sylwetki

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6371
Patrząc na sylwetke to tłuszcz ładnie zszedł z pleców, gorzej jest z brzuchem i boczkami. Na brzuchu mięsnie widac tylko przy dobrym swietle i to tylko zarysy


Zmieniony przez - daniellon17 w dniu 2017-08-24 22:03:06
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709974
Bo zazwyczaj tłuszcz z tych okolic schodzi z ostatniej fazie redukcji . To jest tzw oporny tłuszcz do którego potrzeba troche cierpliwości

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Powolne efekty są lepsze niż ostra redukcja, jak systematycznie jest zachowany progres to tylko się cieszyć.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-08-24 22:07:51

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Słodkie napoje mają sporo totalnie pustych i rzec można niewidocznych kalorii...wypijesz 1 soku / coca coli, które mają kalorii od groma, a ani tego organizm nie odczuje jako posiłku, ani pożytku z tego. Więc tutaj zrezygnowałabym na rzecz wody z cytryną, miętą, czy swoich soków wyciśniętych bezpośrednio.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42944
5 kg w pół roku to trochę mało jak na taki okres czasu ...dodatkowo długi czas na redukcji jechać to nie jest zbyt zdrowo.. 5% tłuszczu to w sumie dobry wynik ale nie napisałeś z jakiego poziomu zaczynałeś. I jakie masz priorytety tzn czy bardziej wage czy tłuszcz..

Myślę że jak usuniesz słodkie napoje ze swojego menu to będzie o wiele lepiej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1664 Napisanych postów 27216 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 516400
Twoje podejście nie jest profesjonalne.

Jeśli moi podopieczni robiliby takie numery to najpewniej bym ich już nie prowadził ( jeśli robiliby to w ukryciu ). Swojego dietetyka należy informować o tym co się dzieję. Nie od dziś wiadomo, że napoje dosładzane cukrem (sacharozą, glukozą, fruktozą) czy syropem fruktozowo-glukozowym skutecznie mogą przyczynić się zaburzeń mechanizmu kontroli łaknienia, a także doprowadzić do nasilenia odkładania tłuszczu w adipocytach, gdyż litrem takiego napoju z łatwością można sprawić, iż z deficytu kalorii robi się nadmiar.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-08-25 10:56:18
...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79271 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774631
Polecam stosować się do diety a nie pić słodkie napoje. Poza tym, masz dietetyka, więc efekty konsultuj z nim. Wydają się niezłe.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 78 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6371
[ 5% tłuszczu to w sumie dobry wynik ale nie napisałeś z jakiego poziomu zaczynałeś. I jakie masz priorytety tzn czy bardziej wage czy tłuszcz..

Zaczynałem z 20% a moim priorytetem jest odtłuszczenie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 61 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 42944
skoro tak to odstaw cukry , podkręć aeroby i będzie git


Zmieniony przez - Mariusz Be w dniu 2017-08-26 10:08:29
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weglowodany złożone vs proste - efekty diety

Następny temat

Dieta 93kg do oceny

electro
Polecane artykuły