SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - jak długo to zajmie ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6240
Witam.
Ankiety nie wypełniałem ponieważ fotki dużo "powiedzą" a reszta jest w profilu.
Jadę na diecie redukcujnej już ponad miesiąc - tyle samo na dokładnie wyliczonej diecie - zmieniłem tylko ostatnio ze dwa produkty.
Oto moje fotki a na nich diabelne boczki.
Czy te diabelne boczki zejdą dopiero na końcu?? Ile ciągnąć redukcję??
A może jak jeszcze ze 3-6 kg zrzucę zacząć dokładać kcal i nie przestawać brać spalaczy??
Dodam że 5 x w tygodniu jadę zwykłe aeroby 40-50 minut dziennie , oraz 3 treningi w tygodniu , jadę na FBW

Obecnie drugi tydzień roztrenowania.

i druga

Jeśli zapomniałem o czymś to dopiszę później.

hmmm :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 955 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6240
Zapomniałem dodać

Nie należę do otyłych - te boczki to skutek masowania przez kilka miesięcy .

Niestety podczas masówki nie używałem żadnych spalaczy a i aerobów było mało - prawie wcale.

Dokładna waga 76 kg przy 174 cm wzrostu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1835
efekty w ciagu tego miesiaca są ? ;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 235 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4480
No właśnie nie napisałeś czy schudłeś coś przez ten miesiąc ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Na początku nie było
Dopiero tydzień temu zjechałem o 200 kcal i coś się ruszyło
Jakiś kg poszedł w dół . Wcześniej waga nie szła w dół (jakiś miesiąc temu) bo przyłożyłem się do treningu nóg i pomimo redukcji 2 cm przybyło w nogach więc to też jakiś wpływ na wagę miało

Główne pytanie - to te boczki - one na końcu zejdą?? Jakie trzeba mieć %BF żeby to dziadostwo ruszyło w dół??
Gdybym zwiększył o 300-400 kcal ( czyli 200 ponad zapotrzebowanie) i napierał aeroby i spalacze to uda się palić tkankę i łapać powoli masę mięśniową?? Czy to bardzo bardzo trudne??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47895
Pokaz przod i wklej diete !
Boczki, no mozliwe, ze spalacz pomoze.
Aeroby- mozliwe, ze dobry wplyw bedzie mialo dorzucic, te 20-30 min zaraz po treningu silowym.
Bieganie i HIIT, tez czynia cuda w tych upierdliwych partiach.

Waga, to sprawa drugorzedna..., wiec przypadkiem nie rezygnuj z treningu nog...
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-10-16 08:51:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Bolek dieta jest dobra - jest w odżywianiu - po korektach itp.
Foty przodu nie ma sensu wrzucać bo tam wiele nie ma =
- ani klaty ani brzucha - te boczki zafajdane tylko .

JA aeroby tłuke rano 40-50 min - po treningu czasowo nie dam rady.

Z nóg nie rezygnuję - coś TY - specjalnie ławkę właśnie przerabiam aby na prasie można było robić nogi i stojaki wyższe do przysiadów.
Kij tam z prasą ale może za jakiś czas przejdę na splita więc się przyda. Obecnie wolę wolne ciężary.

Zmieniony przez - swider111 w dniu 2008-10-16 08:59:28

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 632 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15595
Wapń i tran sulementujesz?
Dodaj interwały w aerobach. Wrzuć TABATE, 2 ostatnie posiłki bezwzględnie bez węglowodanów.

Widać prostowniki, nie jest źle. Nie wiem jak tam kaloryczność, jak przy -200 leci, to albo pozostaw albo dołóż jeszcze -100 i sprawdzaj obwód pasa.

Jeśli zaczyna spadać waga, to o ile dobrze rozpisana dieta, po 2 tygodniach powinna być juz różnica. Trudno ocenić, kiedy akurat boczki, z brzucha de facto łatwiej stracić niż z bioder, ud, sutków.

lifting weights, killing bears and eating whole eggs...

Blog: Lifting gets me High
http://www.sfd.pl/-t450694.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Wapnia i TRanu jeszcze nie mam - poczytam.
Co do HIITa zawsze obawiałem się tego że kiepsko będzie wychodziło to pilnowanie bicia seca. Mam na rowerku niby takie coś do pomiaru ale działa z opóźnionym zapłonem a czy działa dobrze to też nie wiem.

Tabata - ciekawe to to .
Jednak narazie nie będę tego wrzucał bo za dużo już tego wszystkiego mam - w głowie robi mi się mexyk
Muszę to ładnie spisać bo ni cholery nie zapamiętam .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 47895
Jak sie HIITa boisz, to i z Tabata bedzie ciezko...
Aeroby z rana, trening na nogi ??? Kurde, powinno isc cacy... Postaraj sie wprowadzic HIIT. Ja sobie przez 4-5 tygodni z 'cycami' dzieki niemu ( dieta byla, ale bez spalacza) w koncu poradzilem, gdy nic innego juz nie dzialalo...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1137
ile kcal przy swoich wymiarach masz na redukcji w diecie i jaki rozkład BTW?? podaj ew linka do działu odzywianie jak niechce ci sie tu pisac:)

-.-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcję do oceny (wielka prośba)

Następny temat

jakie suplementy na spalanie tkanki tluszczowej

Fitmeal