SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę, 87kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 48940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Raczej skupiłabym się na poziomie bf, niż czasie w jakim miałabym przeprowadzić redukcję.
Możesz osiągnąć poprawny bf wcześniej / później.

A interwały możesz dodać, czemu nie. Możesz też zostawić je w momencie zastoju.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
Dobra , napisze po mięsiącu co się zmieniło, jesli będzie zastój odejme 200 kcal.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
Chciałem jeszcze zapytać , trening siłowy robiłem każde cwiczenie po 3 serie i od 6 -8 powtorzeń na jedno ćwiczenie jest ok ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
Wstawiam dięte którą zacząłem na redukcję . jest mnie więcej ok ? Będę urozmaicał posiłki.

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6447 Napisanych postów 79265 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774594
O trening siłowy polecam piać w odpowiednim dziale:

https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html

Zdecydowanie więcej warzyw. Nie ma ich u Ciebie prawie w ogóle. Poza tym długo nie wytrzymasz jedząc suchą kasze z tuńczykiem albo ziemniaki z mąką?

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
Dzieki :) dodam więcej warzyw. ale posiłki mnie więcej ok ? będe zmieniać .
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
tu robiłem placki ziemniaczane z maki i ziemniaków.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
Dieta z dzisiejszego dnia do oceny .

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3134 Napisanych postów 15808 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 146709
Jak dla mnie ten bulk jest zbędny, zabiera Ci sporo węgli i białka, a lepiej byłoby zjeść pełnowartościowy posiłek po treningu.
Ogólnie urozmaić węglowodany, kuskus, chleb i makaron...średnio.
https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_-t1135388.html
Szynki sklepowe wymień na kawał mięsa/ ryby (sam możesz zrobć szynkę np. ze schabu, czy karkówki) Staraj się wiecej jadać warzyw świeżych.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 275 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13501
Dzięki za uwagi .Właśnie nie zawsze jest czas żeby ten posiłek zrobić niestety .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie

Następny temat

dieta

electro
Polecane artykuły