Witam, mam 19 lat, 190 cm wzrostu i 95 kg wagi, studiuję . Kieruję się do was z pytaniem, co i jak powinienem robić jeżeli chodzi o mój tryb życia. Większość czasu spędzam w domu, uczelnia 2/3 razy w tygodniu, reszta przed laptopem. Od około 2 tygodni chodzę na siłownię, robię coś co można nazwać nie zaplanowaną "ogólnorozwojówką" . Powoli chyba przejdę do treningu. Chciałem was prosić o opinie i rady co i jak powinienem robić. Kolega zaproponował mi ,że chyba najpierw powinienem schudnąć do około 5-10kg i wtedy zacząć robić masę ? co wy o tym sądzicie? Pod spodem załączam zdjęcie sylwetki, jak i wyników z wagi która mierzy poziom tkanki tłuszczowej i takie tam, po lewej wynik sprzed miesiąca.
Ps. Na siłowni, dobrze zaopatrzonej w sprzęt( a więc jest różnorodny wachlarz możliwości) mam również saunę, jak z niej korzystać, tzn w jakich ilościach.
Z góry dziękuję i Pozdrawiam
Mateusz .

Ps. Na siłowni, dobrze zaopatrzonej w sprzęt( a więc jest różnorodny wachlarz możliwości) mam również saunę, jak z niej korzystać, tzn w jakich ilościach.
Z góry dziękuję i Pozdrawiam
Mateusz .

Krzysztof Piekarz
