SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile czasu potrzebuję na redukcję, jak zacząć?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Siemanko
Piszę ten post już dziś by się jakoś przygotować na nadchodzącą wielkimi krokami redukcję.
Może najpierw ankieta:

Płeć : mężczyzna
Wiek : 15
Waga : 83
Wzrost : 184
Obwód klatki : 103
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 85
Obwód uda : 58
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 4x siłownia
Odżywianie : na razie masa więc jem dużo
Cel : redukcja, dobra forma na lato
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : skolioza, 2 kręgi złączone w 1 w odcinku lędźwiowym
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : kreatyna, dextroza, białko WPC
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana



Moja historia zaczęła się w sierpniu tamtego roku. Wtedy to byłem tłustym flakiem bez mięśni ważącym 84kg. Postanowiłem się wziąść za siebie i zmniejszyłem ilość kalori tym samym zwiększając podaż białka. Do stycznia udało mi się schudnąć do 72kg przy tym łapiąc troche mięsa. I przeszedłem na masę praktycznie od stycznia, lecz poszedłem na łatwizne i nie przestrzegałem zbytnio diety. Wypracowane mięsnie zalały się tłuszczem i tyle z tego. Chciałbym zacząć redukcje i tu pojawia się pytanie - od kiedy ją zastosować? Myślałem by wraz z rozpoczęciem 2014. Zależy mi na tym by na lato mieć fajną sylwetke, oczywiście bez widocznych fałd. Podsumowując - od kiedy zacząć redukcję? Jak się do tego zabrać? Czy zakupić jakieś suplementy, jeśli tak to jakie?

Pozdrawiam

Zmieniony przez - hbr9839 w dniu 2013-11-30 16:49:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
najlepiej zaczac od razu, to ile bedzie trwala zalezy od diety/treningu i tego jak duzo masz do zrzucenia. 30% to sporo dosc. pol roku powinno starczyc

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
Czyli, że jeśli zabiorę się wraz z początkiem roku i będę przestrzegał diety to uda się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
nie wiem, nie umiem wrozyc;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
ok, dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402490
nie przesadziełs z tymi 30%? przy takich wymiarach to mozliwe?
moze masz jakies zdjecie do oceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
No to macie zdjecia




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
I gdzie Ty te 30% masz? ;o

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
No nie wiem jakoś tak mi sie wydawało.. XD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402490
tragedii nie ma, mozesz sprobowac lekkiej redukcji, zobzczysz jak bedzie to wygladało i pozniej masuj z glowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 354 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2943
No właśnie coś takiego miałem na myśli. Od stycznia do czerwca/lipca bilans kaloryczny będę zmniejszał i gdy waga nie będzie szła w dół to będę dodatkowo aeroby dodawał bo treningu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek

Następny temat

jeżeli mam 18 procent tkanki

WHEY premium