Witam jestem po operacji wyciągnięcia blachy z klatki piersiowej (kurza klatka).
Cel masa i siła
Pragnę zbudować umięśnioną sylwetke lecz pod czas tych 3 lat nic nie mogłem robić.
Teraz od miesiąca u znajomego w siłowniowej piwnicy robiłem taki zestaw.
Brzuszki 3x 20 powtórzeń
pompki 3x 20
pompki na poręczach 3x 8
wyciskanie sztangi leżąc 4x 8
bicepsy na modlitewniku 3x 8
butterfly 5x 8
tricepsy 3x 12
Takie coś doradził mi znajomy i faktycznie bo przez miesiąc zauważyłem spory przyrost siły i masy ale czuję że to nie to i że coś jest nie tak i potrzebuje profesionalnej porady co robić.
Motywacje mam tylko nie wiem co tak naprawde robić.
Prosze pomóżcie
Cel masa i siła
Pragnę zbudować umięśnioną sylwetke lecz pod czas tych 3 lat nic nie mogłem robić.
Teraz od miesiąca u znajomego w siłowniowej piwnicy robiłem taki zestaw.
Brzuszki 3x 20 powtórzeń
pompki 3x 20
pompki na poręczach 3x 8
wyciskanie sztangi leżąc 4x 8
bicepsy na modlitewniku 3x 8
butterfly 5x 8
tricepsy 3x 12
Takie coś doradził mi znajomy i faktycznie bo przez miesiąc zauważyłem spory przyrost siły i masy ale czuję że to nie to i że coś jest nie tak i potrzebuje profesionalnej porady co robić.
Motywacje mam tylko nie wiem co tak naprawde robić.
Prosze pomóżcie
Krzysztof Piekarz