Konkurs modułowy-Sportowa Sylwetka na lato 2015
Etap 3 - Marzec-robimy masę
4 dni na regenerację,miało być odstawienie kreatyny i będzie ale tylko na kilka dni bo niestety zadania pomiarowe będą wymagać suplementacji.
W treningu trzeba będzie się przyłożyć na nogi i łapki,no i oczywiście kręcenie perfekcyjnych dipsów.
Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-02-26 10:57:18
Etap 3 - Marzec-robimy masę
4 dni na regenerację,miało być odstawienie kreatyny i będzie ale tylko na kilka dni bo niestety zadania pomiarowe będą wymagać suplementacji.
W treningu trzeba będzie się przyłożyć na nogi i łapki,no i oczywiście kręcenie perfekcyjnych dipsów.
Zmieniony przez - drazekm w dniu 2015-02-26 10:57:18
Krzysztof Piekarz