Szacuny
0
Napisanych postów
214
Wiek
33 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1944
"nie moglem spać i nak***iałem pompki w nocy" ku*wa padłem Panowie kupiłem sobie to https://sklep.sfd.pl/SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html i odczuwam straszne swędzenie po zeżarciu, to coś oznacza? I ogólnie nie czuje jakiegoś kopa, bardziej mnie klepią witaminy...
A i jeszcze jedno - podczas cyklu kreatynowego dorzucić jakieś suple? Czy same witaminy wystarczą? Bo zauważyłem, że Lodzianin trochę tego szamie.