SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Nasz spam dalej jak marzenie bo gotujemy w nim jedzenie

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 141638

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108353 Napisanych postów 381245 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720021
Po tysiacu pompek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1944
"nie moglem spać i nak***iałem pompki w nocy" ku*wa padłem
Panowie kupiłem sobie to https://sklep.sfd.pl/SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html i odczuwam straszne swędzenie po zeżarciu, to coś oznacza? I ogólnie nie czuje jakiegoś kopa, bardziej mnie klepią witaminy...
A i jeszcze jedno - podczas cyklu kreatynowego dorzucić jakieś suple? Czy same witaminy wystarczą? Bo zauważyłem, że Lodzianin trochę tego szamie.
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108353 Napisanych postów 381245 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720021
Skoro taka sytuacja

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108353 Napisanych postów 381245 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720021
To normalne po becie poczytaj o karnozynie bo beta ma na nia wplyw.dokup do tego argi sfd i koffi w tabsach 100 lub 200 mg i masz swoj pw

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108353 Napisanych postów 381245 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720021
Jak swedzi to dziala

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134427
bez supli też będzie ok

ale na spanie i tak nie pomogło, dopiero koło 6 zasnąłem na chwilę

idę po słodkie płatki i na trening się zbieram
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1944
Mógłbyś Lodzanin podesłać linki? Bo szukam i doszukać się nie mogę, za dużo tych supli jest
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 214 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1944
Chodzi o te argi i koffi, byłbym wdzięczny. Tymczasowo spadam robić klatę.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134427
szamię patki, godzinka i idę
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 86 Napisanych postów 44057 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 134427
no bez jaj że kofeiny argininy i beta alaniny nie możesz znaleźć w sklepie z suplami
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Ciasteczka Owsiane-pytania.

Następny temat

Sałatka z kurczakiem

electro
Polecane artykuły