SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jedzenie w podróży - kilkudniowe wyjazdy służbowe

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1132

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 849
Z racji częstych wyjazdów służbowych (kilkudniowych) i mojej diety low carb, muszę się trochę nagłówkować co do mojego jadłospisu. Na początku mam jedzenie przygotowane w domu, ale później muszę się już zaopatrywać w sklepach. No i tu prośba do was o podawanie produktów LC, które są ogólnodostępne i bezpośrednio do zjedzenia. Na razie moje typy to:
1. migdały, orzechy
2. filety wędzone z kurczaka z biedronki (niestety masa w nich chemii)
3. wędliny pakowane (ale przeważnie są strasznie słone i z masą dodatków)

Czy ktoś widział gdzieś do kupienia "ugotowane" jajka?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 4260 Napisanych postów 42631 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 342647
Jak wyglada u Ciebie taka podroz? Nie mieszkasz w jakims hotelu? Nie masz zadnego dostepu do 'kuchni'?

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 23459 Napisanych postów 255481 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1319814
http://www.sfd.pl/PORADY_W_DZIALE_KUCHNIA_SFD__czyli_pojedyńcze_pytania_na_temat_gotowania_cz.2-t1004217.html 

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Makaron smażony po chińsku bez ww

Następny temat

Szybkie placuszki owsianko wo-bananowe, a'la pancakes

MenS