SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Krótkie, pojedyncze pytania.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 54059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 3484 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 29338
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 305
Witam, jestem 4 miesiace po cesarce.
Chcialam zaczac cwiczyc, tylko co 'najbezpieczniej?
Jestem otyla [110 kilo przy 175cm], i raczej 'slabo wysportowana' myslalam o zaczeciu od rowerka stacjonarnego 30 min - zwiekszajac do godz [4-5 razy w tyg: zalezy jak dzieci 'pozwola']?
Kiedy bede mogla zaczac robic brzuszki ? [orientacyjnie]?
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283202
https://www.sfd.pl/-t451674.html - Trening w czasie ciąży i po porodzie
https://www.sfd.pl/-t900427.html - O rozstępie mięśni brzucha w ciąży i po porodzie

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4312
Witam Was.
Też mam pytanie od dosyć dawna próbuje sobie jakoś znaleźć odpowiedź na forach czy z jakiś artykułów ale nadal nie jestem w stanie sama sobie odpowiedzieć.
Jestem w okresie redukowania... od czerwca 150/40/160 W/T/B start z 59kg przy wzroście 159cm
talia 72/ biodra 93 udo 56cm
Aktualnie waga 54 - 55 kg talia 67 biodro 90- 90.5cm
Pytanie dotyczy miesiączki mam 19 lat raczej od zawsze miewałam nieregularną miesiączkę mimo to jednak była ona to co 30 dni a to 26 i tak skakało sobie.
Teraz nie mam jej wcale od czasu redukcji( ... dodam, że to jest mój drugi okres redukowania... za pierwszym razem było identycznie przy tłuszczach 60g. Z doświadczenia wiem, że jakbym teraz przybrała na wadzę przestała liczyć makroskładniki i moje kcal sięgało by znacznie wyższego pułapu kilka dni może tygodni i miesiączka by wróciła ale nie tędy droga.
Obawiam się też, że jak wrzucę tłuszcze wyżej (tłuszcz=hormony) to zastopuję redukcję, a mam jeszcze sporo do zrobienia na siłowni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 305
Wiec czy porod czy cesarke pod wzgledem treningu traktuje sie tak samo ?
Dopiero sie wczytuje w forum, wiec trochu mi to zajmie.


Zmieniony przez - fluffy_bear w dniu 2014-10-08 12:26:21
...
Napisał(a)
Usunięty przez Saida za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18629
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191806
Zelka07 to nie jest temat na takie pytanie. Tutaj są krótkie, szybkie pytania a Twój problem jest bardzo złożony i indywidualny. Załóż swój temat, wypełnij ankietę(regulamin działu), daj zdjęcia, wypiskę z miski i treningów.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
kowalska, chyba pierwszy raz na tym forum nie mogę się powstrzymać...Brakuje ci kcal na tłuszcze, to po co jesz aż 160g białka? ...chyba, że to jakiś celowy myk na obcinanie fatu nie związany z kalorycznością.

Zmieniony przez - jurysdykcja w dniu 2014-10-08 16:36:10
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18629
Arphiel dziekuje za odpowiedź. od jakiegoś czasu zastanawiam się nad założeniem tematu może się wreszcie odważe
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 191806
Zelka nie ma się co bać, zakładaj temat i powalcz o lepszą siebie My nie gryziemy zbyt mocno

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje- do oceny

Następny temat

Witam dziewczyny! Nowa na forum prosi o pomoc i zrozumienie ;)

electro
Polecane artykuły