Cześć jestem na redukcji mam ułożoną dobrą dietę ale zawiera ona kurczaka którego nie mogę już znieść , według tej diety białka z nabiału
przyjmuję tylko rano i przed snem . Osoba która ułożyła mi tą dietę mówi że mięso jest niezbędnym źródłem białka a jego brak byłby niekorzystny .
Dodam również że mam problem z jedzeniem mięsa gdyż szybko zaczyna mnie brzydzić ze względu na jego ilość .
Proszę o pomoc w tej kwestii co mogłabym zrobić .
Doradźcie mi czym to zastąpić .
Czekam na opinie .
przyjmuję tylko rano i przed snem . Osoba która ułożyła mi tą dietę mówi że mięso jest niezbędnym źródłem białka a jego brak byłby niekorzystny .
Dodam również że mam problem z jedzeniem mięsa gdyż szybko zaczyna mnie brzydzić ze względu na jego ilość .
Proszę o pomoc w tej kwestii co mogłabym zrobić .
Doradźcie mi czym to zastąpić .
Czekam na opinie .

Krzysztof Piekarz


