SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Placuszki śniadaniowe by Malinowa

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Placuszki śniadaniowe

To taki klasyk, każdy robi własną wersję, ja często robię właśnie te, wrzucam przepis żeby sie nie zagubił , polecam wypróbować bo wychodzą b.smaczne. Dla mnie na 1 i 2 śniadanie.

Składniki:

- 3jaja
- duży banan
- łyżka kakao
- 2 łyzki wiórków kokosowych
- 1 łyżka kakao
- 3 tabletki słodzika rozpuszczone w minimalnej ilości wody
- 80g. płatków owsianych
- PAM do smażenia


Całoś blendujemy na jednolitą masę, wychodzi dość gęsta masa idealna do wykładania na patelnię łyżką. Smażymy z dwóch stron po ok.1min. z każdej na niezbyt wysokim ogniu.

Wartości:

Kcal:758
B:32,1
T:31,9
W:93,6


Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
twaróg to ja dodaje 100 gr do omleta z płatków plus ciutke maki pełnozisttej orzechy proszek do pieczenia i odżywka białkowa i też w smaku dobre wychodzi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14259
dobrze ze wrzuciłaś przepis bo każdy robi podobnie ale i tak zawsze wychodzi trochę inaczej ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11718
W sumie dodajesz dwie łyżki kakao czy to błąd?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Faktycznie , poworzylam te kakao, dodaje 1 lyzkę

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7727
trzeba bedzie spróbować :) sog jak wchodzi :)
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
proste ale wyglada bardzo apetycznie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15338
Zrobione. :) Soga dałem już wcześniej, więc nie da rady drugi raz....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4282
Apetycznie wyglądają :) Jutro może zrobię tylko dorzucę jeszcze odżywkę białkową dla podbicia białka.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 688 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15338
Ciachnij sobie twaróg na wierzch zamiast odżywki ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4871 Napisanych postów 21619 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 93517
Albo twaróg + odzyka +blender

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4282
Jeszcze jutro się zastanowię co dodam :) ale do twarogu na śniadanie przekonany nie jestem, przez to że skleja te kosmki jelitowe i inne substancje odżywcze potem się gorzej wchłaniają :P
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Omlet ryżowo-białkowy LF

Następny temat

Pieczona owsianka na słodko/ wytrawnie

electro
Polecane artykuły