Cały trening wyglądał by tak
PON
WL 30/10 40/8 50/8 60/6 70/6,6,6,6
Wyciskanie sztangi na skosie górnym 8,8,8
Rozpiętki na płaskiej 10,10,10
Wyciskanie wąsko(łokcie przy tułowiu) 8,6,6,6
Wyciskanie francuskie hantli w leżeniu 8,8,8
WT
Przysiady ze sztangą na barkach 12,12,12,12,
Hack przysiady 12,12,12,12
przysiady wykroczne ze sztangą na barkach lub sztangielkami 12,12,12,12
wspięcia na palce obunóż z obciążeniem 12,12,12
wspięcia na palce 3xmax (jednonóż na zmiane)
CZW
WL wszystkie serie 10% mniej niż w poniedziałek
Wyciskanie na barki z przodu w siadzie 10,8,8,6
Unoszenie hantli na boki 8,8,8
Unoszenie hantli na boki w opadzie tułowia 10,10,10
PT
Podciąganie na drążku szerokim nachwytem do klatki 4xmax
Podciąganie sztangi w opadzie(wiosłowanie) 8,8,8,8
Podciąganie sztangielki w opadzie z oparciem(wiosłowanie) 10,10,10 (na rękę, na zmianę)
Szrugsy 12,12,12
Uginanie ramion ze sztangą stojąc 10,10,10
Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc ze supinacją nadgarstka 20,20,20 (w serii po 10 na ręke)
Tak bedzie okej ?, nie bedzie trening piątkowy przeszkadzał poniedziałkowemu, chodzi mi o to czy trening pleców w piątek ma coś do wyciskania w poniedziałek ?