Ważne, że czuję się mniejsza. No!
Mam nadzieję, że jakieś foto zapodasz tej pizzy?
No i tam ten
Mam nadzieję, że jakieś foto zapodasz tej pizzy?
No i tam ten

Tryb: podglądacz ;)
Ilość wyświetleń tematu: 36242

Tryb: podglądacz ;)
, ale:


Test Iron Horse 50/50 ----> http://www.sfd.pl/-t968034.html
Wcześniej: http://www.sfd.pl/-t853342-s57.html
Rzeźba: http://www.sfd.pl/-t853342-s33.html
- muszę przesłać filmik z tego)
Dlatego ćwiczenia wymieszane strasznie, dwie serie skos góra, potem barki potem trzecia seria skos góra, aero i po aero dopiero dopchałam się do stojaków i przysiady zrobiłam. Denerwuje mnie jak nie idę po kolei z ćwiczeniami. A niektórzy, zrobią serie i siedzą na ławce piszac smsa czy coś tam przez 5 min- wrrrrr Nerwy ukoił... wiadomo- Spartakus który też przyszedł trochę później i cieszył me oczy
Marta693
Nerwy ukoił... wiadomo- Spartakus który też przyszedł trochę później i cieszył me oczy![]()
Ale ładnie zasuwasz z tymi ciężaramiMisja na Rok 2014: Być zwyciężcą. (Prawdziwy zwyciężca według mnie to ten który pokona samego siebie czyli zarazem najmocniejszego i najsłabszego przeciwnika jakiego tylko może spotkać)
KONKURS : http://www.sfd.pl/Konkurs_/_Tamaqucci-t1015638.html
OBECNIE : http://www.sfd.pl/[Fit]DT_Tamaqucci-t1031280.html?master=1#post5
możecie polecić kogoś dobrego z Kielc lub Krakowa?

Tryb: podglądacz ;)
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły