SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Worek treningowy, a trening na mase

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2925

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5955
Witam, mam takie pytanie czy jak będe 3 razy w tygodniu po treningu sobie uderzał powiedzmy 30 minut do godzinki w worek treningowy to czy nie zmęcze za bardzo niektórych mięśni i nie będa miały one gorszej regeneracji po treningu czy coś ?? Pytam bo wole być pewny, że jak se będe w worek pykał to nie zmniejszy mi się przyrost masy

Pozdrawiam, Michał

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
OOO-zapamiętam, bo ja z kompem czasami mam przeboje

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Daj coś więcej o treningu i celach oraz stażu.

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5955
15 lat 173cm wzrostu 57kg wagi staż treningowy 2.5 msc-a w tym 1 msc taka ogólnorozwojówka i teraz 1.5 msc-a na mase, cel to masa, masa jeszcze raz masa
Mój plan treningowy wygląda tak :

Poniedziałek :
Wyciskanie leżąc 3x10
Wyciskanie ławeczka skośna 3x10
Rozpiętki w bramie 3x10
Naprzemianstronne uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc 3x8
Uginanie przedramion ze sztanga stojąc 3x10

Środa :
Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim nachwytem 3x10
Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie 3x8
Prostowanie ze sztangą na ławce rzymskiej „dzień dobry” 3x12
Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3x10
Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 3x12
Uginanie nadgarstków ze sztanga podchwytem 3xMax

Piątek :
Prostowanie nóg w siadzie 3x12
Wypychanie ciężaru na suwnicy 3x12
Na dwugłowe ud 3x12
Wypychanie ciężaru na suwnicy palcami 3x12
Wyciskanie klasyczne 3x10
Unoszenie sztangielek bokiem 3x10
Unoszenie sztangielek sztangielek opadzie 3x10
Szrugsy 3x12

Przez te 2.5 msc-a zrobiłem 2cm w bicepsie 2cm w łydkach w klatce z 3 cm ogólnie dobre przyrosty masy Tydzien temu ułożyłem sobie diete, a jak będzie $$ to dorzuce do diety jakieś białko ew. gainer.

Pozdrawiam, Michał

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1273
ja na twoim miejscu jeżeli chcesz przybrać masy więcej to zwiększyłbym ilość serii , na duże partie po 10 a na mniejsze po 8
duże:
-plecy

-nogi
-klatka
reszta to małe :P

a worek to dobra metoda zamiast ćwiczenia aerobowego :D

Miłego dnia na siłowni

Miłego dnia na siłowni :)

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
mc-kame POCZYTAJ MOŻE ILE KOLEGA MA LAT I JAKI MA STAŻ ZANIM POLECISZ MU COKOLWIEK

ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Spajdi



POLECAM TEN PONIŻEJ-POPRAWIONY PROGRAM TRENINGU
STOSUJ GO PRZEZ 5-6 TYGODNI, POTEM 1-2 TYG. REGENERACJI OBWODOWYM 2-3 X TYG.CAŁE CIAŁO.

DAJ COŚ JESZCZE NA TEMAT PROGRESJI-CZY STOSUJESZ??


Poniedziałek :
KLATKA
1.Wyciskanie leżąc 3x10
2.Wyciskanie ławeczka skośna 3x10
3.Rozpiętki w bramie 3x10
TRICEPSY
1.Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 3x10
2.Wyciskanie francuskie sztangi leżąc 3x12

Środa :
GRZBIET
1.Ściąganie drążka wyciągu górnego w siadzie szerokim nachwytem 3x10 SPRÓBUJ ZAMIENIĆ NA DRĄZEK
2.Przyciąganie linki wyciągu dolnego w siadzie 3x8
3.Prostowanie ze sztangą WYWAL SZTANGĘ- ZROBISZ SOBIE KUKU- SAM CIĘŻAR CIAŁA WYSTARCZY NARAZIE na ławce rzymskiej "dzień dobry" 3x12
BICEPSY
1.Uginanie przedramion ze sztanga stojąc 3x10
2.Naprzemianstronne uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc 3x8
PRZEDRAMIONA
1.Uginanie nadgarstków ze sztanga podchwytem 3xMax

Piątek :
1.Prostowanie nóg w siadzie 3x12
2.Wypychanie ciężaru na suwnicy 3x12
3.Na dwugłowe ud 3x12
4.Wypychanie ciężaru na suwnicy palcami 3x12

BARKI
1.Unoszenie sztangielek bokiem 3x10
2.Wyciskanie klasyczne 3x10
3.Unoszenie sztangielek sztangielek opadzie 3x10
4.Szrugsy 3x12


ZAPRASZAM do udziału w akcji "Trenuj z nami CYKLICZNIE"
http://www.kulturystyka.pl/artykuly/120

KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
A czemu dwa razy ten temat ?

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116961

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
Stary dajesz rade po treningu 30 - 60 min boksowac w worek ???!!! Jak tak i jest to uczciwy trenign to zapisz sie na boks, masz ogromne predyspozycje, przynajmniej wydolnosciowe.

A moja rada to poboksuj uczciwie, zmierz czas i zobaczysz ze nie ma tego 30 min, pewnie nawet 20 sie nie uzbiera.
Powiem Ci tak, jak lubisz boksowac i chcesz wyrabiac sobie dynamike to w ramach rozgrzewki zrob sobie walke z cieniem lub powtarzaj 3,4 minuty jakies dwie kombinacje przed lustrem. Na zakonczenie treningu wejdz na worek i powtorz te kombinacje raz z maksymalna sila raz z maksymalna szybkoscia po 10 razy na kombinacje.
Pozniej oklep czarnucha jak Ci sie podoba jeszcze przez kilka minut i po 15 min bedziesz mial dosyc a postep i tak zrobisz.

A jak masz sie chetac 60 min, a widze to tak ze zadajesz kilka ciosow jak sie zmeczysz to odpoczywasz, potem pokazujesz koledze jka bys walna menela z kopa, kolega pokazuje jak by go wlanal z banki i tak schodzi godzinka ale lepiej w tym czasie juz cos zjesc i odpoczywac bo poprostu marnuje sie w ten sposob czas.





Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 17217 Wiek 47 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 86319
To tak na dokladke do tego co napisal Michail

Pozdrawiam,
Mawashi

**Moderator Działu Trening**
I tak jak u Michaila : "KONSULTACJE INDYWIDUALNE-MÓJ MAIL PRYWATNY- POWIADOMIENIEM Z SFD-ZAPRASZAM"

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5955
Ok. Michail wprowadze twoje poprawki do mojego planu co do progresji to stosuje tylko w wyciskaniu leżąc 12,10,8 w innych ćwiczeniach bez progresji. Czyli na cykle regeneracyjne ułożyć sobie jakiś mały obwodowy planik tak ?

Dziekuje za rady i pozdrawiam Michał

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5955
Heh Mawashi fakt machnąłem się ostro bo to pisałem tak na oko Teraz sobie zapuściłem stoper i obijałem worek to 20 minut i sie całkiem nieźle zmęczyłem i to dzisiaj nie miałem treningu na siłowni Ale przerwałem po 20 minutach nie kondycyjnie tylko przez to, ze mam dosyć twardy worek i sobie kostki mocno poobijałem, a pod koniec jak mi krzywo poszło i zadarłem tak o worek to mi z 1 kostki krew się uroniła

Pozdrawiam, Michał

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie cwiczenia aerobowe???

Następny temat

Trening - plan treningowy

electro
Polecane artykuły