SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

trening na redukcję i dieta do oceny

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 963

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga

85

Wzrost

179

Staż treningowy

5 msc

Obwód pasa

93

Obwód klatki piersiowej

102

Obwód uda

60
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 803
Witam chciałbym się dowiedzieć czy mój planowany plan treningowy na redukcję będzie dobry.Za tydziń przechodzę na redukcję i chcm się dowiedzieć czy będzie on dobry wcześniej 4 miesiące ćwiczyłem na masę planem trenigowyw 5 razy w tygodniu.
Pon:klatka+brzuch
Wt:Nogi
śr:biceps+triceps
czw:plecy
pt:bieganie
sob:barki
ndz:bieganie
Jak widzicie wyszło mi trening 5 razy w tygodniu nie wiem jak uło0życ aby było dobrze. Zależy mi aby w piątek nie było treningu siłowego ponieważ kończe pużno szkołę.Co do diety to rzucam wam tą co mniałem podczas masy ewentulanie napiszcie co uciąć a co dodać.Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
Pon:klatka+brzuch+ przedni akton barków
Wt:Nogi
środa:plecy + tylni akton + bok
czw:biceps+triceps

pt:bieganie
sob:
ndz:bieganie

wyjdzie 4 dni treningowe
pomiedzy jeszcze zrób jakieś wolne

Zmieniony przez - Remik7 w dniu 2014-02-14 10:45:43
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 803
ok a jesli chodzi o dietę
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 112 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1122
Musiałbyś jeszcze raz obliczyć zapotrzebowanie bo dieta na mase nic nie mówi
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391014
obetnij tłuszcze troche tak do 110g , najlepiej wywal ta Rame , orzechy włoskie jesz az 100g ??
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ilość treningów

Następny temat

Trening domowy żeby się nie zastać.

electro
Polecane artykuły