SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rkarpinski

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 47953

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Tak jest, Mariusz. Aktywnie startujacy i przygotowujacy sie do MP zawodnik ;)

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 85038
tak tak, wiem
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 4465 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84866
rkarpinski


Naleśniczki




1. Powiadomki.
2. Powodzenia, jak sie domyslasz.
3. Wladena bierzeszod nich ze strony czy inaczej?
4. Daj przepis, bo to bez maki?
5. Mam nadzieje, ze kvrwa zdechniesz w piekle za to zdjecie...
6. Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Waldena biorę z jednego ze sklepów internetowych bo jest 2-3 zł tańszy i dają czasem gratisy

18zł mnie kosztują sosy tam.

Przepis? Nie ma nic prostszego.

500g białek jaj, 20g siemienia lnianego.
Mieszam widelcem i wazówką wylewam na patelnię mocno rozgrzaną.
Ścina się fest po ok 40-50 sek. Cały czas max płomień.
Przewraca się idealnie. I na drugiej stronie 30-40 sek.
Koniec

Polewa: Delikatna ilość wody + odpowiednia do bilansu ilość wheya.

Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2014-02-02 18:18:30

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Dzisiaj fbw, pozowanie, filmiki, zdjęcia.
Świetnie czuję się po tym ładowaniu.
To było idealne posunięcie. Waga już wróciła do normy.
Organizm sobie poradził i wrzucił ww z ładowania tam gdzie trzeba.
Waga po treningu 96,7kg






[


Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Mam również filmiki z treningów, w końcu udało się nagrać. Uploadują się na yt i jedziemy

Trening:

1. Czwórki - prostowanie na maszynie
2. Dwójki - uginanie na maszynie siedząc
3. Plecy - Podciąganie neutral
4. Plecy - Wiosło podchwyt wąsko
5. Klatka - wyciskanie hantli skos dodatni
6. Klatka - rozpiętki
7. Triceps - prostowanie z linką na wyciągu
8. Biceps - sztanga łamana stojąc
9. Biceps/przedramię - hantle chwyt młotkowy
10. Barki - Podciąganie sztangi do mostka
11. Barki - unoszenie na boki + do przodu

Film z barków się edytuje






















Zmieniony przez - rkarpinski w dniu 2014-02-02 19:10:20

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 4714 Wiek 56 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69540
Młotki i przedramię ok ale spróbuj zrobić młotki kierując przedramię w kierunku brzucha i uginaj od nogi w kierunku na serce. Tu dopiero dostaje przedramię po dupsku.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 9129 Wiek 48 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 130480
pytanko mam, czemu przy młotkach masz tak mocno cofnięte łokcie do tyłu
(mi młotki słabo wchodzą, muszę spróbować Twojego wariantu)

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 4465 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84866
kuba - podejrzewam wieksza izolacje przy cofnieciu, tzn. ograniczasz ruch z barku
...
Napisał(a)
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1577 Napisanych postów 56736 Wiek 42 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 264396
Trener tak mi pokazał i czuję pięknie palenie przedramion. Wg mijej opinii w 90% odcinam tym pracę bicepsów.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rutkow

Następny temat

Test -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Xzaar77

electro
Polecane artykuły