SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rkarpinski

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43025

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 4714 Wiek 54 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 69516
Mega forma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Dostał już ktoś suple? Kurde, whey mi się kończy a zamówiłem sobie Nut-mix i nie mogę się doczekać

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
whey C6 miazga, polecam z całego serca bcaa też pyszniutkie, ogólnie bardzo zadowolony byłem i kolejne redu też na suplach hi-teca pewnie zrobię.

A Ty Karpiu co tam ze smakołyków sobie wybrałeś ?

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12123 Napisanych postów 30536 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130956
Wydaje mi się, że większość wag tak ma! Moja też - różnica może wynosić nawet pół kilograma! I jak tu się przygotować do zawodów gdzie jest limit wagowy!? Makabra!
Odnośnie ketozy.
Podobno (wg znawców z Po treningu) niekoniecznie trzeba być w ketozie aby skutecznie się odtłuścić!
Ze swojej ostatniej praktyki przekonałem się, że największe zmiany zachodzą w ostatnich dniach przed zawodami gdy jadłem białko i mało węglowodanów (niestety nie byłem wcześniej odpowiednio odtłuszczony) oraz ograniczyłem płyny do maksimum (dla mnie). Nie odwadniałem się poprzez picie olbrzymich ilości wody! Kiedyś (kilka lat temu) próbowałem i noc przed finałem miałem bardzo silne skurcze mięśni i w końcu i tak musiałem wypić w nocy ok. 1,5 litra wody aby przeżyć!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
30 min orbitreka za mną.
Dzisiaj tylko próby pozowania wieczorkiem.
Off od siłowego.



Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Pobite gary na zdjęciu łazienkowym bary to ty masz jak ja+xzaar+kabo razem wzięci

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Reszta niestety trochę odstaje ale walczę

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Robert fajna sylwetka - do czegoś takiego zmierzam, tzn. może lepiej by zabrzmiało zaczynam zaczynać zmierzanie Fajna forma. Na koniec konkursu będzie miazga zapewne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Rafał

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 1273 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11523
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Konkurs -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg rutkow

Następny temat

Test -Poprawa Sylwetki-Szerokie bary wg Xzaar77

WHEY premium