
obliqueskup pomarańcze to dobijesz![]()
Myślałam o owocach ale trzymałam się wytycznych, żeby jeść je rano i do południa i po treningu. Mogę zjeść również po południu w DNT? To by było super

"No pain, no gain"
"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html
obliquesnieee... nie dajemy wytycznych takich każdemu z owocamiNie musisz tak
Szefowo, dzięki
moje życie stało się piękniejsze 
"No pain, no gain"
"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html
Suple: omega3, chelamag, kw. foliowy
Napoje: kawa inka, woda mineralna średniozmineralizowana, herbata poziomkowa, rooibos, skrzyp, espresso x 2
Dodatki: sałata lodowa, rukola, pomidor, ogórek zielony, czerwona cebula, boczniaki, kapary, koperek.
Rozkład: 1500/1700 kcal, 130 B, 60 T, reszta ww. Rotacja 4dni niskie /1dzień wysoki 50g ww z miski
Dzisiaj sobie pojadłam
. Dorsza i sałatkę jadłam na dwie raty, część na obiad a reszta po powrocie do domu z pracy. Poprawiłam pomelo (pomarańcze w sklepie były jakieś zdechłe takie, ale są już na liście zakupów) i to było w sam raz. Nie wiem czy bym dopchała czymś innym.

"No pain, no gain"
"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html
Suple: omega3, chelamag, kw. foliowy
Napoje: kawa inka, woda mineralna średniozmineralizowana, herbata poziomkowa, rooibos, skrzyp, espresso x 2
Dodatki: sałata lodowa, rukola, pomidor, ogórek zielony, czerwona cebula, koperek.
Rozkład: 1500/1700 kcal, 130 B, 60 T, reszta ww. Rotacja 4dni niskie /1dzień wysoki 50g ww z miski
Miska:
Trening:
Rozgrzewka - 10 przysiadów, głębokie wykroki, krążenie ramionami, krążenie szyją, skręty tułowia, 2 x 5 min na ergometrze + 5 min na bieżni.
Pierwsze 5 min:
czas: 5:06.9/ m: 1082/ w:123/ s/m 16
czas: 5:00 m: 1063 / w:125 s/m 23
czas: 5:06.9 m: 19 / w:58 s/m9
Drugie 5 min:
czas: 5:16.7/ m: 1035/ w:98/ s/m 18
czas: 5:00 m: 995 / w:102 s/m 22
czas: 5:16.7 m: 41 / w:41 s/m14
Dałam przesłonę na "4" i od razu widać zmianę
Na filmiku jest pierwsze pięć minut. Wydaje mi się, że mam źle zapięte stopy i stąd słabe odbicie. Zmieniłam sobie na drugie 5 min ale już miałam dość, stąd gorsze czasy.
Voila!
1) Przysiad (gryf 20 kg)
2) Push Press (gryf 10kg)
3) Unoszenie sztangielek bokiem w górę (hantle 2 kg)
4) Wyciskanie sztangi na ławce leżąc (gryf 20 kg)
5) MC (30 kg)
6) Thrusters (gryf 10 kg)
7) Przysiad przedni ze sztangą (gryf 10 kg)
8) wiosłowanie sztangą (gryf 10kg)
Cardio - 15 min bieżnia i różne akrobacje.
Rozciąganie
Wrażenia:
Nie pamiętam ilości powtórzeń i serii, bardziej chodziło o pokazanie ćwiczenia i naukę techniki, ale zdążyłam się spocić i zmęczyć. Czuje już całe ciało.
1 - zwrócił uwagę na brak tiltu
ja się za bardzo skupiałam na zejściu zadkiem do tyłu, dobrze, że przypomniał.
2 - fajne ćwiczenie, nie taki diabeł już dla mnie straszny
3 - sztanga fajniejsza
4 - fajne ćwiczenie i wcale mnie nie przydusiło
5 - zdecydowane odczarowanie tego ćwiczenia
6 -
goopia jestem ale zdecydowanie najbardziej mi się spodobało, tylko moment zarzucenia na barki i w drugą stronę jeszcze dla mnie skomplikowany ale trzeba ćwiczyć.
7 - fajne na wymianę z tradycyjnym przysiadem.
8 - ciekawe ćwiczenie, łopatki bolą
Jestem bardzo zadowolona, trener widać, że zna się na rzeczy, dokładnie opisywał każde ćwiczenie, zwracał uwagę na prawidłowe wykonanie. Najwięcej narobiłam thrustersów, żeby załapać ten moment zarzucenia. Chciałabym teraz zmontować z tego jakiś konkretny trening.
Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-12-20 23:12:16
"No pain, no gain"
"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html
Jedziesz w rytmie 1:1 ( zderzak
), czyli podjazd trwa tyle samo czasu co przeciągnięcie. Powinnaś jechać w rytmie 2:1, czyli podjazd dwa razy wolniejszy od przeciągnięcia.
Za wcześnie ruszasz wózkiem po chwyt, zaczynaj ruszać w momencie kiedy ręce odprowadzisz nad kolana.
Nie przytrzymuj rąk przy tułowiu na wykończeniu.
Puszczasz chwyt na wykończeniu, czyli, nogi nie pchają , a ręce nie ściągają do końca.
Drążek przez cały chwyt ciągnij na jednej wysokości, w tej chwili na wykończeniu ściągasz na uda.
Rozluźnij się na podjeździe najbardziej jak możesz, to jest czas w którym masz odpoczywać.
Na razie wystarczy uwag
bo Ci zrobię taki mętlik w głowie, że zaczniesz pływać gorzej niż dotychczas.
Choć i tak wiosłujesz na maszynie lepiej niż 99% nie uprawiających wioślarstwa uczestników siłowni.


Zmieniony przez - Darek59 w dniu 2013-12-21 01:34:14
Zmieniony przez - Darek59 w dniu 2013-12-21 01:34:48
Pozdrawiam Darek
Darek59Następnym razem ustaw maszynkę do nagrywania prostopadle do ergometru, i na takiej wysokości żeby było od początku do końca chwytu widać całą sylwetkę, bez obcięcia głowy.![]()
Jedziesz w rytmie 1:1 ( zderzak), czyli podjazd trwa tyle samo czasu co przeciągnięcie. Powinnaś jechać w rytmie 2:1, czyli podjazd dwa razy wolniejszy od przeciągnięcia.
Za wcześnie ruszasz wózkiem po chwyt, zaczynaj ruszać w momencie kiedy ręce odprowadzisz nad kolana.
Nie przytrzymuj rąk przy tułowiu na wykończeniu.
Puszczasz chwyt na wykończeniu, czyli, nogi nie pchają , a ręce nie ściągają do końca.
Drążek przez cały chwyt ciągnij na jednej wysokości, w tej chwili na wykończeniu ściągasz na uda.
Rozluźnij się na podjeździe najbardziej jak możesz, to jest czas w którym masz odpoczywać.
Na razie wystarczy uwagbo Ci zrobię taki mętlik w głowie, że zaczniesz pływać gorzej niż dotychczas.
![]()
Choć i tak wiosłujesz na maszynie lepiej niż 99% nie uprawiających wioślarstwa uczestników siłowni.![]()
Darku, dziękuję Ci za dotrwanie do końca tego fantastycznego filmu ze mną w roli głównej

trochę monotonny i nie wiem czy Akademia go doceni
A tak serio, to dziękuję za cenne uwagi i pochwałę mego stylu
Myślę że, do końca roku będę miała jeszcze okazję popływać i postaram się wtedy wdrożyć Twoje uwagi w życie."No pain, no gain"
"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html
Suple: omega3, chelamag, kw. foliowy
Napoje: kawa inka, woda mineralna średniozmineralizowana, herbata poziomkowa, rooibos, skrzyp, espresso x 2
Dodatki: sałata lodowa, pomidor, buraczki ćwikłowe (kupcze 1 łyż).
Rozkład: 1500/1700 kcal, 130 B, 60 T, reszta ww. Rotacja 4dni niskie /1dzień wysoki 50g ww z miski
Dodatkowo do miski na obiado-kolację:
- pierś z indyka, szyjka pieczona w folii,
- ziemniaki gotowane.
Miska wyszła bardziej przeciągnięta w stronę białek i tłuszczy niż węglowodanów.
22 - 27.12.13 - wyjazd świąteczny. Plan jest prosty - żreć z umiarem
Wesołych Świąt
Zmieniony przez - Vredotaa w dniu 2013-12-25 10:29:20
"No pain, no gain"
"People ask me how to eat well. It is simple. You look like what you eat. If you look like a garbage can, you are probably eating garbage. Eat lean and mean whole foods if you want to look lean and mean" Arnold Schwarzenegger
.................
Mój Dziennik:
http://www.sfd.pl/DT_Vredotaa_-t958238.html
A tu się wylaszczam http://www.sfd.pl/super_agniecha,_to_jedziemy_z_tą_redukcją-t983720.html
Konkurs Przemiana 2014 http://www.sfd.pl/Konkurs/super_agniecha-t1015552.html
But I'm gonna break,
I'm gonna break my,
Gonna break my rusty cage and run.