SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywki do treningu na siłe i kickboixingu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1900

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 839
Witam

Robię teraz split 3 dniowy i trenuję kickboxing.
Split robię na siłę/wytrzymałość.

W jakie odżywki warto zaopatrzyć się pod moją aktywność?
BCAA, Betalanina, jabłczan kreatyny?
Jeszcze białko muszę uzupełnić, najlepsze cena/jakość będzie białko sfd v2 ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1069 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9614
Nie no bez gadania wziąłbym hk tylko assault trochę ekonomiczniej wychodzi, w tej samej cenie mam 60 porcji zamiast 28 ;D Ale skoro hk o wiele lepiej i nie ryzykować z assaultem to biorę hk

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4456
białko z sfd i z lajtowych rzeczy to cm3

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 839
tzn kiedyś robiłem cykl na trec cm3 i szału nie było. z olimpu może słyszałem że jabłczan jest ok
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4456
bralem xplode to poszla masa

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1936
lampiusz
tzn kiedyś robiłem cykl na trec cm3 i szału nie było. z olimpu może słyszałem że jabłczan jest ok

offtop ale - inne jablka probowales? czasami na niektorych jablko dziala o wiele slabiej niz najzwyklejsze mono. moze akurat nalezysz do tych osob.
a co do supli to zostawilbym bcaa, a poza tym pomyslalbym raczej nad trzymaniem mineralow i witamin, bo tego typu mieszanka treningowa jest dosyc wyczerpująca (sam przerabialem podobnie boks+ silka) i przy niedoborze mineralow/witamin czlowiek sie czuje czasem jakby mial zaraz zejsc. nie polecam takiego uczucia. jak bedziesz trzymal diete bogatą w odpowiednie min/vita to z treningow wyciagniesz o wiele wiece - i dla zdrowia i dla samych efektow treningowych

Zmieniony przez - nomader w dniu 2013-11-29 21:29:02

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1069 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9614
Plan na wytrzymałość a trenujesz kickboxing ? Trochę nie bardzo według mnie, a z suplementów to możesz zrobić cykl na BA(polecam z IHS) fajnie podnosi wytrzymałość, z kretyn to możesz jabłuszko, nie musi to być koniecznie CM3, może być zwykłe z ostrovitu(30zł/500g) i brać przedtreningiem lub jakiś fajny stack, BCAA też może się przydać przedtreningiem, a po treningu jeśli pijesz białko gainer to BCAA zbędne w innym przypadku bierz także po treningu( i BCAA także możesz wziąć Ostrovitu bo jest tanie i czyste)

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1069 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9614
Ile tak wgl. masz pieniędzy do przeznaczenia na cykl ? ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
mono, beta alanina, ew. bcaa

białko
do uzupełnienia od sfd, uns econo v2 , ostrovia


najlepiej sprecyzuj twoje możliwości finansowe to dobierze się konkretne suple

Zmieniony przez - dexterpro w dniu 2013-11-30 02:32:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1069 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9614
A zestaw olimp xplode cretine stack po treningu, ihs beta energy codziennie 4-5 g(przez 3mies.) i IHS high kick przed treningiem ? No i białko lub gainer jako uzupełnienie ? :D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1069 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9614
Ew. zamist high kicka assault, sałbo pompuje to i na sw i na siłownie się nada. ma w składzie bcaa, ba też według mnie było dobre ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka- częstość przyjmowania

Następny temat

Osad po rozpuszczeniu flexit drink

electro
Polecane artykuły