SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedtreningówka- częstość przyjmowania

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 173
Witam.

Od 3 tygodni przyjmuję S.A.W. przed treningiem, wraz z cm3.
Przeczytałem że przedtreningówki nie powinno się stosować przed każdym treningiem,a tak robie (3x w tygodniu).

Podobno osłabia to z czasem jej działanie, moje pytanie brzmi czy moge mieszać przedtreningówki? tzn. dokupić np. Napalm i brać na zmianę?
Czy to wzmocni działanie S.A.W. gdy będe przyjmował raz,albo dwa w tygodniu,a w inne dni treningowe Napalm?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Przedtreningówka nie przeszkodzi ci w zrzucaniu fatu, może ci nawet pomóc przez zwiększenie potliwości i intensywności trening jednak przed treningiem interwałowym przetreningówki typu Assault napompują cię co może spowodować spory dyskomfort przy bieganiu. Jeśli koniecznie chcesz jakiegoś kopa przed HIIT to zarzuć kofeinę solo ewentualnie do zwiększenia potliwości dorzuć do tego solo johimbine.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
może tak , może nie , strata pieniedzy troche tyle na raz kupywac,tak to juz jest organizm sie przyzwyczaja ale przez okres miesiaca czy dwóch nie powinno sie oslabic działanie az tak bardzo mysle ze zjedz sawa 2miechy bez preworkauta a potem znów;)

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
Czesc pisze w tym temacie zeby nie tworzyc nowego bo moj jest zblizony - po treningu na sile i zbudowanie masy chce teraz troche podkreslic rzezbe i zmniejszyc BF% tak do 8-9% ( teraz mam kolo 16% ) Myslice ze przed treningami HIIT + trening z duzym cieżarem jaki chce teraz na zrzucenie wagi robic warto stosowac https://sklep.sfd.pl/MusclePharm_Assault-opis26895.html jako dawke BCAA ? Zostało mi z treningu na mase i a troche to drogie jest wiec nie chce zeby sie zmarnowalo. Nie bedzie przeszkadzał w rzuceniu tluszczu ? ( dieta 2000kcal do tego )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1146 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4456
8-9% to juz profesjonalka, assault dobra pompa leci bo brałem ale nic poza tym

You Train, Well Do The Rest!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 513 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6798
możesz wziąć assa i mozesz też dokupić puszke mono i wyjdzie ci cykl +to, ze kreatyna i bcaa z assa bedzą dzialac antykatabolicznie w czasie redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
ja polecalbym normalne bcaa przy redukcji. np.. https://sklep.sfd.pl/Hi-Tec_Nutrition_BCAA_Powder-opis2878.html
ps. nie licz na to, że tak łatwo zejdziesz do tych 9%. na pewno nie na jednym cyklu. ale powodzenia

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Assault jest akurat dość tani, ale jeśli chcesz HIIT to może cię niepotrzebnie pompować, lepiej tak jak wyżej pisali samo BCAA zarzucić, szczególnie że naprawdę mocno chcesz ciąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
dzieki za odpowiedzi, moze faktycznie z tym 8-9% przesadzilem zobaczymy jak mi wyjdzie :P fajnie byloby brzuch odsłonic po zbieraniu masy bo toche mnie podlało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
dziekan420
Czesc pisze w tym temacie zeby nie tworzyc nowego bo moj jest zblizony - po treningu na sile i zbudowanie masy chce teraz troche podkreslic rzezbe i zmniejszyc BF% tak do 8-9% ( teraz mam kolo 16% ) Myslice ze przed treningami HIIT + trening z duzym cieżarem jaki chce teraz na zrzucenie wagi robic warto stosowac https://sklep.sfd.pl/MusclePharm_Assault-opis26895.html jako dawke BCAA ? Zostało mi z treningu na mase i a troche to drogie jest wiec nie chce zeby sie zmarnowalo. Nie bedzie przeszkadzał w rzuceniu tluszczu ? ( dieta 2000kcal do tego )


zapomnij o takim bf-ie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
Ciemna strona jest silna jeśli chodzi o takie wyniki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15
kurde no dobra troche przesadzilem z tym 8% :P ale zeby odslonic brzuch potrzeba pewno z 10-11%. Aktualnie mam 17% i od dzisiaj zaczynam trening z dieta wiec wracajac do tematu - teraz jak bede mial na zmiene przeplatany trening na siłowi z duzym ciezarem i HIIT to Assault dałby coś rade ? Wegli tam nie ma praktycznie nie ma tylko zastanawia mnie czy dodatkowy kop z preworkouta przed HIIT na dałby jeszcze wieksze spalanie, + do treningu z duzym ciezarem bo kto brał to wie ze robi swoje :P. Wiec podsumowujac - nie koliduje on az tak bardzo z zrzucaniem tluszczu ? Czy pomoże czy zaszkodzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna vs kreatyna

Następny temat

Odżywki do treningu na siłe i kickboixingu

WHEY premium