SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywki do treningu na siłe i kickboixingu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Mono przy sw nie za bardzo weług mnie, a xploda dlatego że go bierze się po treningu i może to dodatkowo regenerować, a BA sfd też może być pisałem że IHS bo dobre opinie na nia są ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 839
sfd econo v2, jabłczan (ale juz nie z trec), i betaalanina/ bcaa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 389 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16235
Beta alanine bierz z SFD - działa jak należy i nie jest droga w porównaniu do innych. BCAA możesz kupić z FA jeśli nie zależy Ci na smaku lub firmy Hi-Tec (mango-melon polecam).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
xStasiu
Mono przy sw nie za bardzo weług mnie, a xploda dlatego że go bierze się po treningu i może to dodatkowo regenerować, a BA sfd też może być pisałem że IHS bo dobre opinie na nia są ;D


dlaczego mono się nie nada ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24175 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402432
bylo juz nie raz o tym, sporo osob trenujacych sw walki skarżyło sie na to ze pompowało ich, spinalo jezeli dobrze pamietam i jest to uciazliwe przy tego rodzaju treningach,
musial by sie wypowiedziec ktos kto tego doswiadczyl, wyjasnil by to dokladnie

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-11-30 16:16:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
Ja moze napiszę krótko od siebie.
Trenowalem boks i generalnie jesli chodzi o kretę to na pewno radzilbym unikac stackow i innych wynalazkow opartych o boostery. To wlasnie pompa bardzo przeszkadza po jakims czasie w przypadku takiego treningu i występuje efekt spinania, o którym pisze wincol a nawet ból mięsni. Zbyt duza pompa naprawdę moze przeszkadzac - twardnienie mięsni moze bardzo zaburzac koncentracje, a nawet utrudnic kontynuowanie treningu
Co do mono to zdania są podzielone. Np. moi koledzy z klubu twierdzili ze przez odczuwalną (ich zdaniem) retencję wody na mono uzyskują efekt podobny do spompowania mięsni, co oslabialo ich koncentrację i nastepnym razem stosowali jablczan.
Ja przy mono takiego efektu nie odczulem. Wg mnie retencja wody, jesli w ogole występuje, to nie jest na tyle duza aby w jakikolwiek sposob utrudniala trening.
Nie wiem na ile odczucia moich kumpli wynikaly z faktycznych tego efektow ubocznych, a na ile z wczesniejszego przeswiadczenia i obiegowych opinii o retencji wody.
Podsumowując - dla mnie mono byloby ok, ale faktycznie moze to byc sprawa indywidualna

To chyba tyle tak na szybko.
PS. Biorąc pod uwagę priorytety autora i treningi kickboxingu radzę zwrócić uwagę na dietę w sensie niezbyt przesadnego przekraczania zapotrzebowania kalorycznego.
Moze się to wydać smieszne, ale nawet niewielkie przybraniem masy moze skutkowac utratą szybkosci i akurat tego typu przypadki są bardzo powszechne. O ile nie widac tego golym okiem to jednak w przypadku profesjonalnego treningu i bezposredniej konfrontacji (w walce)moze miec duze znaczenie.
Jesli wiec kreta ma znalezc sie przy sw to nie w kontekscie przybrania na masie (to nalezy traktowac wlasciwie jako efekt uboczny) a kontekscie zbawiennego dzialania dotyczącego ATP.

Zmieniony przez - nomader w dniu 2013-11-30 20:59:24

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
JA jeszcze się tak wtrącę ponieważ za nic w świecie nie mogę się zdecydować co kupić, MP Assault czy IHS High Kick, ja także trenuję kick boxing. No cały czas się zastanawiam czy to czy to, mam do wydania 120 zł, więc stać mnie albo na opakowanie 1380 g Assaulta lub na opakowanie 420 g HK ;D Co mi doradzacie, co mam wziąć ?

Zmieniony przez - xStasiu w dniu 2013-12-01 00:20:51

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
w Twoim przypadku zdecydowanie High Kick. Assault moze powodowac problemy, o ktorych pisalem wyzej.

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1069 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9614
Właśnie tylko assault ponoć za bardzo nie pompuje ponoć, dlatego o nim myślę ;D

Jak jest trudno, to znaczy że idzie w dobrą stronę....

NO PAIN NO GAIN !!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
assault nie pompuje? to juz czasami indywidualna sprawa, ale teoretycznie masz na to na pewno większą szansę niz w przypadku haja

życie jest zbyt krótkie by być małym

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przedtreningówka- częstość przyjmowania

Następny temat

Osad po rozpuszczeniu flexit drink

WHEY premium