SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odzywki do treningu na rzezbe :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4206

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga / wzrost

69/178

Staż treningowy

ponad rok

Stosowane już wcześniej suplementy

BCAA

Przewidziane finanse na cykl

150-250
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
Witam:) Zaczynajac moja przygode z silownia rok temu wazylem 87 kg i w pol roku zrzucilem 17 kg ;) Generalnie mam teraz trening na rzezbe po ktorym to biegam od 30 min w zwyz na biezni:) Efekty widze, tzn cialo sie rzezbi jednak chcialbym zeby moje miesnie bly troche wieksze tak by uwidocznic jeszcze bardziej moja sylwetke. Czy mozeci mi cos polecic na przyrost masy miesniowej ale nie jakis inwazyjny jak kreatyna, czy poki co stosowac BCAA ( jeszcze mam lekka oponke:P) i ewentualnie jakies bialko?



Ps. sry za jakosc zdjecia ;p wrzuce cos po silowni tez :)

Zmieniony przez - soldi69 w dniu 2013-04-05 17:36:19
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
Tak jak Leci napisal, kreatyny sie nie boj, to nie zaden koks ani magiczny srodek ktory nie wiadomo jak Cie wzmocni, wszystko w granicach rozsadku, nie bedzie jakiegos mega kopa, poczujesz jej przyjemne dzialanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
jak twoim zdaniem inwazyjnie dziala kreatyna?
dieta
jest zbilansowana? jaki rozklad b/w/t?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
boje sie ze po kreatynie zaraz "spuchne", a diete chce sobie teraz zaczac porzadna, tak to generalnie staralem sie malo wegli jesc no ze slodkim uwazac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
no to nic w tym dziale ci nie polecimy, bo widac, ze niedozywiony jestes troche.
jak bedzie dieta na 90% to wtedy sylwetka rowniez sie poprawi znacznie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
ale to rozumiem ze diete powinienem miec z dodatnim bilansem kalorycznym? Bo chodzi mi by spalic moje male boczki i dostac miesni:) O ile tak sie da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12089 Napisanych postów 160552 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234886
to co ty chcesz w koncu? budowac miesnie czy spalac fat?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
nie da sie spalic boczkow i zrobic masy jednoczesnie, jeden cel i dzialaj
spalajac redukujesz kcal, masujac dodajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
no nic to kupie sobie bcaa i jakas dietke z ujemnym bilansem kalorycznym jak juz zrzuce co chce to wtedy troche masy bede robil :) dzieki za wskazowki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
jestes pewien ze chcesz sie redukowac? Na tej fotce wyglada na niewysoki bf.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 103
no te boczki mnie denerwuja:) z reszta wiem ze jest ok ;) juz teraz widze ze aeroby uwypuklaja sylwetke :) no 69 kg przy 178 cm wiem ze to nie duzo :) czyli co bys mi zaproponowal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 292 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7450
wiesz, co zrobisz ze swoim cialem, jakie sa Twoje priorytety to wybierasz sam jednak gdybym ja byl na Twoim miejscu, nie przejmowal bym sie Twoimi boczkami tylko szedl w mase, choc ostatnio jest moda na kaloryfer :). Ja tez teraz jestem na redukcji tylko troche inaczej to wyglada, jestem duzo bardziej zalany niz Ty, inaczje bym sie za to nie bral
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple

Następny temat

Białko kazeina

WHEY premium