SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Odżywka Białkowa na mase.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4755

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu ActivLab.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Chciełbym sie doradzić Was na temat odzywek białkowych,przymierzam sie do zakupu odżywki Fitness Authority Gold whey protein isolate.Czy wiecie cos o tym i jakie macie opinie na ten temat.




Zmieniony przez - Ziorniks w dniu 2013-11-17 09:41:45

Ziorniks

...
Napisał(a)
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 9083 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 121974
Wykorzystanie odżywki białkowej polega na dodaniu koncentratu białek serwatkowych do diety, które obfitują w szereg aminokwasów egzogennych. Są to aminokwasy niezbędne do rozwoju muskulatury, a ich dostarczenie do organizmu z zewnątrz jest priorytetowe, jeśli zależy nam na budowaniu mięśni. Aminokwasy egzogenne zawarte w odżywce białkowej posiadają dodatkowo aminokwasy rozgałęzione BCAA. O tym, jak działają aminokwasy rozgałęzione możemy przeczytać w wielu poradnikach suplementacyjnych, gdzie wskazywana jest ich niezbędna rola w stymulowaniu wzrostu tkanki mięśniowej. Na rynku spotykamy dodatkowo bardziej zaawansowane formy odżywki białkowej, jak WPI czy WPH, które dedykowane są bardziej wymagającym osobnikom np. mającym problemy z trawieniem laktozy czy nietolerancją na niektóre składowe odżywki.

Polecam odżywki białkowe:
WPC
https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html

WPI
https://sklep.sfd.pl/SFD_NUTRITION_WPI_Isowhey_Instant_-opis31439.html 

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
nie ten dział , to dział komercyjny firmy activlab
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5966
polecamy bialka od Activlaba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38514
białko na mase ..wow

chin up:)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Do przyrostu masy miesniowej potrzebne jest bialko bez tego wszystko stoi w miejscu.

Ziorniks

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
nie kupuj odżywek, bo nie masz o tym pojęcia żadnego, co wnioskuję po powyższym poście.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1311 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 38514
to jedz samo białko i wróc za jakis czas pokaż efekty!:)

chin up:)

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
przenosze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
Tom zawsze na straży porządku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 362
Nigdy nie bralem supli. Dieta i ciezkimi traningami osiagnałem 12 kg obecnie w ciagu 5 miesiecy :) lecz jak to bywa obecnie waga od miesiaca juz stoi w miejscu,dodalem ten post zeby sie poradzic co teraz zrobic zeby salej masa szla do góry,wiec polecicie jakies suplemeny,nie bralem nigdy kreatyny,wiec na poczatek chce sie zaopatrzyc w dobre bialko gdyz nie zawsze w diecie mam odpowiednia ilosc :)

Ziorniks

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
rozpisz tę dietę cud. 12kg w 5 miesięcy to chyba wątpliwa jakość tej masy
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNKA BEZSMAKOWA

Następny temat

43g. kreatyny 4 razy dziennie w fazie nasyceniowej

electro
Polecane artykuły