SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywka Białkowa na mase.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4079

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
odnośnie białka określ się czy zależy ci na WPC czy na Izolatach.

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 126 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1936
Ziorniks
Nigdy nie bralem supli. Dieta i ciezkimi traningami osiagnałem 12 kg obecnie w ciagu 5 miesiecy :) lecz jak to bywa obecnie waga od miesiaca juz stoi w miejscu,dodalem ten post zeby sie poradzic co teraz zrobic zeby salej masa szla do góry,wiec polecicie jakies suplemeny,nie bralem nigdy kreatyny,wiec na poczatek chce sie zaopatrzyc w dobre bialko gdyz nie zawsze w diecie mam odpowiednia ilosc :)

Jeśli masz dobrą dietę, to białko w proszku nie jest do niczego potrzebne. Białko jest do uzupełnienia (i np. bierzesz wtedy kiedy nie masz możliwości zjeść normalnego białka z pożywienia). Zakładając, że dieta jest ok (nie wnikam) to najlepszy na początek będzie zwykle mono i na 1000% będziesz zadowolony.
Nie obraź się ale jeśli zadajesz takie pytanie to jednak chyba trochę powinieneś poczytać.

Zmieniony przez - nomader w dniu 2013-11-17 14:15:11

życie jest zbyt krótkie by być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 362
DreamEvil
rozpisz tę dietę cud. 12kg w 5 miesięcy to chyba wątpliwa jakość tej masy



Watpliwa czy nie lecz ważylem 60Kg przy wzroscie 177.
Moja postura byla dość nieproporcjonalna.
Obecnie moja waga wynosi 72 kg,z 30-36 w bicepsie,oraz wyniki silowe które na tak krótki staż sa duze :)

Ziorniks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 362
Jestem tego swiadom ze mam mala wiedzene na takie tematy,nigdy sie nie interesowalem tym powiem szczerze.

Ziorniks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 362
40neos
odnośnie białka określ się czy zależy ci na WPC czy na Izolatach.


Zależy mi na szybko przyswajalnym białku.

Ziorniks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5966
wpc wystarczy Nie jestes zawodowcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ja też bym polecił ci WPC, izolaty mają wygórowaną cenę dochodząca do 200 zł za np 1.5kg.

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 362
Tez na poczatek nie chce sie kosztować,wiec musze zastanowic sie nad WPC .

Ziorniks

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1051 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5966
ile pieniedzy chcesz przeznaczyc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 362
Jako że nie brałem odzywek jeszcze raczej wole byc ostrozny. Nie chce inwestować w cos mega drogiego.Mysle ze max 120 zł :)

Ziorniks

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KREATYNKA BEZSMAKOWA

Następny temat

43g. kreatyny 4 razy dziennie w fazie nasyceniowej

WHEY premium