SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Buli/Redukcja/Forma na Lato 2014

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22894

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
cale szczescie bliscy maja dzialalnosc i wbitke do roznych hurtowni... takze nie ma zle

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
Dieta i dzisiaj wolne , jakos moje nogi potrzebują odpocząc od treningów, bo ciągle czuje ,ze mam zakwasy , moze dzisiaj wpadnie jakis chit ale to sie jeszcze okaze , pozdrawiam


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
Przyznam sie szczerze , ze wczoraj z dziewczyną wypiłem po dwie lampki wina słodkiego o smaku brzoskwini ;) dodatkowo wpadło 700 kcal smiecowego zarcia , ale co tam , wszystko jest dla ludzi , nigdy kulturystą nie będe i na scene sie nie wybieram , takze odbije to sobie cięzkim tygodniowym treningiem. Dzisiaj troszke utne wegli , dieta wygląda następująco

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
Dodatkowo zwiększam ilośc aero w tygodniu miska około 2700kcal
Poniedziałek -Crossfit
Wtorek-FBW A + aero 30 minut
Środa- aero na czczo 25 minut
Czwartek -Crossfit
Piątek -FBW B + aero 30 minut
Sobota - aero na czczo 25 minut
Niedziela-wolne albo lekkie aero wpadnie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
Dietka

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
14.10.2013 DT Crossfit - Kettla
20 minut bez przerwy z uzyciem kettli 16kg
5 Cwiczen
Swing
Goblin Squat
Kręcenie w okoł ciała
Podrzut z wyciskaniem
Podrzut sztangisty
Aero 20 minut roweryk stacjonarny
Czas Treningu 40 minut
ODCZUCIA- Trening udany , pot był jak zawsze ale wydaje mi sie , ze odrobine za lekka robi sie kettla , czuje, ze mogłbym 30 minut machac nią, a potem wskoczyc na roweryk , moze to wina małego zakresu cwiczen , ale jak dla początkującego to i tak nie jest źle ,bo nie chce zrobic sobie krzywdy , nastpenym trazem zrobie dłuższy trening , to chyba na tyle , pozdrawiam

Zmieniony przez - buli09876 w dniu 2013-10-14 09:02:06
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
Dieta z dzisiaj

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
15.10.2013 DT FBW A
Wtedy było po 6 powtorzen a teraz po 8 i tak juz zostanie
Przysiady 5x8
10/20/30/40/50
20/30/40/50/60
Wyciskanie na plaskiej 5x8
20/30/40/50/60
25/35/45/55/65
Wiosłowanie sztangą 5x8
20/25/30/35/40
25/30/35/40/45
Uginanie ramion ze sztanga łamaną 5x8
10/15/20/25/30
12/17/22/27/32
Wyciskanie Wąskie 5x8
5/10/15/20/25
10/15/20/25/30
łydki 4x20
15/15/15/15
20/20/20/20
- brzuch
Skośna 3x20
Unoszenie nog leżąc 3x15
+ aero 30 minut roweryk stacjonarny
ODCZUCIA-Bardzo fajny trening , ale jest jeszcze zapas , co do ilosci powtorzen to nie będe zwiekszał , tak juz zostanie przez jakies 3 tygodnie , przysiad ostatnia seria dosc ciezko i chyba gubie technike wrzuce niebawem film to sami zobaczycie oraz wrzuce wiosłowanie

Przyszło mi juz Bcaa od razu przed aero wypiłem porcje 10 gram
Planuje tak dawkowac
10 gram przed rannymi aerobami na czczo
10 gram po siłowym przed aerobami
DNT nie brac w ogole
A jak brac bcaa w dzien Crossfit , nie puszcze pawia na treningu jezeli dam bezposrednio przed ?





Zmieniony przez - buli09876 w dniu 2013-10-15 12:35:01
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 695 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4419
nie powinienes puscic ... jesli juz czujesz niestrawnosci to wpierw cos zjedz odczekaj dana ilosc czasu zarzuc bcaa i dopiero trening
to bcaa jest z sfd?

inny niż wszyscy.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2064 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36305
Wrzucam do oceny swoje Wiosłowanie i Przysiady , pierwsze wydaje mi sie ze tu jest dobrze a drugie 60kg a tutaj technika lezy takze chyba wiecej nie będe dokładał puki co ale sami ocencie z gory dzięki za poprawki, tak z sfd
Wiosło



Przysiad 40kg



Przysiad 60kg




Zmieniony przez - buli09876 w dniu 2013-10-15 13:00:34
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kettlebell

Następny temat

HESTreZ impreza pod patronatem SFD ( film z...)

electro
Polecane artykuły