SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT Monos

temat działu:

Dzienniki Juniorów

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 84001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 5501 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55013
2.10.2013
DZIEŃ 3




1.Jaja kurze całe 230g + płatki owsiane górskie 45g

2.Filet z piersi kurczaka 130g + makaron pełne ziarno 50g

3 Ciastka owsiane 2szt

4.Filet z piersi kurczaka 150g + ryż praboliczny 60g

5. Wafel ryżowy 1szt + masło orzechowe 26g

6.Ziemniaki 275g + mielone mięso wołowe 162g + olej lniany 10ml

7.Ser twarogowy chudy 250g + oliwa z oliwek 15ml

SUMA:
2472 kcal
216 g białka
184 g węglowodanów
97 g tłuszczu








-omega3 do śniadania
-tran do kolacji
-witaminy do śniadania
-mono rano
-cynk przed snem
-bcaa 10g przed aerobami



dzisiaj tylko aeroby na rowerku 30min


Fajne mam zakwasy po wtorku



Zmieniony przez - Monos w dniu 2013-10-02 20:44:28
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
fajnie to wszystko wygląda ;) Taki sam wzrost jak mój ;p też ektomorfik tak? Będe śledził postępy
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
zapomniałem dodać odnośnie 1 treningu
przy pompkach nie dodawaj na razie ciężaru, skup się na 4s przy negatywie

odnośnie jutra, widzę że planowo MC były 2 serie ale zrób 3
współczucia dla przedramion jutro

Domsy odczuwasz lepsze bo inny bodziec dla mięśni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 5501 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 55013
Remik
przy pompkach nie dodawaj na razie ciężaru, skup się na 4s przy negatywie
ok

Co do budowy to sam nie wiem ,chyba mieszanka jakaś
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Wpadnij kiedyś do dziennika to sie porównamy haha
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
co tak mało kalorii ? na dodatnim jem ponad tyś. więcej a jesteśmy bodajże tej samej wagi
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Może dopiero zaczął zwiększać :d ja przy jego wzroscie i 4kg mniej jem 3500kcal :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1250 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18842
Możliwe jest ze zwiększy,lecz ja sam lecę na okolo 3100 kalorii, z wagą 50kg, i wiem ze mógłbym jadać więcej,wiec podziw za trzymanie takiej ilości kcal,może po prostu niektóre produkty dobrze cie sycą.

"Nigdy sie nie poddawaj,Rób swoje i zbieraj brawa "

Dziennik Konkursowy - http://www.sfd.pl/TRENER_+_PODOPIECZNY:_TechAvi_+_IneTheEnd-t974580.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 394 Napisanych postów 24621 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 141 Napisanych postów 8155 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 43420
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT PilkaPN

Następny temat

[DT] Daromaniak - masa na zime ;)

electro
Polecane artykuły