SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Co właśnie wcinasz VOL 8

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 259914

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3585
śniadanko ^^: 200 gram kiełbasy z piersi kurczaka, ogórki małosolne + 200 gram owsianych z musem truskawkowym
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 23 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32399
erde91
śniadanko ^^: 200 gram kiełbasy z piersi kurczaka, ogórki małosolne + 200 gram owsianych z musem truskawkowym


coś skromnie

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
zaraz ryba w sosie brokółowym z czym jeszcze nie wiem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3585
brokuł* ;)

Skromnie, bo na kolację mam naleśniki z 450 gram mąki ^^
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2591
Ile ich bedzie na oko :D ?

Dziennik Treningowy :) Gorąco zachęcam http://www.sfd.pl/[DT]_mArc97_Uderz_w_Tłuszcz_!-t960455.html 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 264 Napisanych postów 3367 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18896
Ładna kolacyjka się szykuje Erde A z czym naleśniory??

U mnie zaraz mix z awokado + polędwiczki kurczakowe + warzywa + vinaigrette + 200 gramowa ciabatta prowansalska
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3585
myślę, że koło 16-20, w zależności od grubości, ale lubię nieco grubsze, niż w standardowym znaczeniu słowa "naleśniki" :D 50/50 meksykańskie (mięso mielone z piersi kurczaka, fasola, sos pomidorowy, chili, kukurydza) i połowa z kremem twarogowo-kokosowym :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3256
bialko sfd z mleczkiem, 50g kaszy gryczanej, pomidorek i 5 kanapeczek z grahama :]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3256
Erde jak robisz te naleśniki? czy to są jakieś w wersji "zdrowej"? Byłbym wdzieczny za przepis na nalesniczki i nadzienie twarogo-kokosowe, pzdr i smacznego
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wątróbka z cebulką i jabłkami .
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie dotyczące areobów.

Następny temat

Low carb na mass a posilki okolotreningowe?help?

electro
Polecane artykuły