SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plan treningowy na wakacje

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1721

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

76

Wzrost

185

Staż treningowy

6 miesiecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3973
Siemka, co sądzicie o treningu typu, każdego dnia inna partia mięśni? Typu:poniedziałek-biceps, wtorek-klata itd, Czytałem o tym sporo i są różne opinie, ale znalazłem nawet na stronie sporo osób które tak właśnie trenowały i odniosły naprawdę super rezultaty. Myśle czy na wakacja nie zmienić obecnego treningu właśnie na ten i katować mięśnie codziennie. Jakie macie zdanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
jak masz czas zeby ćwiczyć kazdą partie innego dnia to mozesz , tylko trzeba dobrze rozpisać trening i odpowiednio odzywiać sie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3973
No w wakacje domyślam się, że czasu nie będzie brakowało, a jestem w dalszym ciągu na redukcji, mimo tego że spadło już 18kg to chce jeszcze z 5-7, więc odżywianie zostanie póki co takie same, dzięki za odpowiedz
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
nie widze sensu przyjsc zrobic np. sam biceps objetosc treningowa jest taka ze nie zajmie to dluzej niz 30 minut
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3973
No właśnie sam się nad tym zastanawiam, ale jest naprawdę dużo osób które mówią że cisną biceps jednego dnia przez ponad godzine i wydaje się to być głupotą, ale efekty naprawdę mają kozackie, nie wiem jak na to patrzeć:D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
Co rozumiesz przez kozackie efekty?... 40+ w bicepsie przez katowanie go przez ponad godzinę wydaje się raczej niemożliwe, no chyba że za kozackie uważasz 35cm to możliwe że tyle mają

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3973
Raczej miałem na myśli wygląd bicepsu niż rozmiar, bo jeśli patrzymy na centymetr to nie da się wytłumaczyć pojęcia kozackie, bo takich 40+ też jest mnóstwo tylko, że co z tego jak 2/3 z tego to tłuszcz? a poza tym, z 40+ też widziałem, wystarczy, że wejdziesz w dział+" prywatne zdjęcia użytkowników i jest takich przypadków sporo, nie mówiać już o tych których znamy z własnego zycia, ale chyba macie racje, zostane przy tym jak jest, po prostu sam się zastanawiam jak to jest z tym katowaniem mięśni;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 601 Napisanych postów 36401 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 297126
No jeśli lecą na dopingu to mogą sobie walnąć 5-6 ćwiczeń na biceps spokojnie bo mają o wiele większą regeneracje

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-05-23 22:37:32

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3973
Jak nie patrzeć to też racja, a ja mam w planie w 100% na czysto więc dzięki za wyjaśnienie, zostane przy swoim;)
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8831 Napisanych postów 50913 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 390999
BPL-G
nie widze sensu przyjsc zrobic np. sam biceps objetosc treningowa jest taka ze nie zajmie to dluzej niz 30 minut


sam biceps nie ale z tricepsem juz dobra sprawa
...
Napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2090 Napisanych postów 49893 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 492546
ale o nie napisal bic i tric tylko bic
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split dla początkującego.

Następny temat

Kreatyna i bezpieczeństwo!

electro
Polecane artykuły