Waga stoi na 77 kg .
Widać że zrzuciłem trochę fatu .
W diecie trzymam się zasady że w każdym posiłku są jaja ,mięso albo biały ser . Awaryjnie jogurt naturalny / kefir .
W miarę możliwości finansowych , staram się jeść jak najwięcej mięcha .
Do tego na przemian ryż , ziemniaki , rzadziej kasza . Warzywa na patelnie , różnego typu .
Zdarza się syf jak nie mam totalnie czasu , ale lepiej mi zjeść syf np hamburger niż nic .
Wieczór - 3km biegu
Zmieniony przez - Aesh w dniu 2013-05-09 21:31:08
Widać że zrzuciłem trochę fatu .
W diecie trzymam się zasady że w każdym posiłku są jaja ,mięso albo biały ser . Awaryjnie jogurt naturalny / kefir .
W miarę możliwości finansowych , staram się jeść jak najwięcej mięcha .
Do tego na przemian ryż , ziemniaki , rzadziej kasza . Warzywa na patelnie , różnego typu .
Zdarza się syf jak nie mam totalnie czasu , ale lepiej mi zjeść syf np hamburger niż nic .
Wieczór - 3km biegu
Zmieniony przez - Aesh w dniu 2013-05-09 21:31:08