WZROST!!!!!!!!!!!!!!
Mam prawie 17 lat(koncze w listopadzie), staram sie nie wykonywac za duzo
ćwiczeń które mocno obciążaja kręgosłup.
Jeśli chodze na siłownie to bede jeszcze rósł w góre?(przynajmniej 10cm)
Właśnie zamierzam sie rozciagac, czy streting (czy jakos tak) to to samo co rosciaganie?}
Nie robie ćwiczeń w staniu za wyjątkiem łydek i przysiadów(zwiększyłem obciążenie!)I staram sie nie robic tych cwiczen na duzych ciezarach.MUSZE UROSNAC!
Endriu18master
Mam prawie 17 lat(koncze w listopadzie), staram sie nie wykonywac za duzo
ćwiczeń które mocno obciążaja kręgosłup.
Jeśli chodze na siłownie to bede jeszcze rósł w góre?(przynajmniej 10cm)
Właśnie zamierzam sie rozciagac, czy streting (czy jakos tak) to to samo co rosciaganie?}
Nie robie ćwiczeń w staniu za wyjątkiem łydek i przysiadów(zwiększyłem obciążenie!)I staram sie nie robic tych cwiczen na duzych ciezarach.MUSZE UROSNAC!
Endriu18master
Krzysztof Piekarz
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />