SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cwiczenia a wzrost

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
czy macie jakies informacje o wplywie pakowania na wzrost
gdzies wyczytalem (nie raz ) ze ostro hamuje i lepiej za mlodu nie pakowac znawcow (i nie tylko )prosze o wypowiedzi
dzieki z gory

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 238 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1619
Moje zdanie jest takie że jeśli w młodym wieku 15-18 lub młodszy zaczniesz trenować z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała to nie ma takiej opcji by coś ci się stało, a o zastoju wzrostu to zapomnij. Takie ćwiczenia jak np. podciąganie na drążku nachwytem podchwytem wąsko szeroko, pompki wąsko,szeroko, pompki na poręczach z wersją na klatę i na triceps, brzuszki, przysiady, itp itd są najlepszym wstępem dla początkujących. Po 4 latach uprawiania sportów ogólnorozwojowych, lekkoatletyki, pływania, zapasów, rugby itp gdy zaczniesz chodzić regularnie na siłownie będziesz rósł jak na drożdżach.

Zawsze wolałem wiedzieć niż wierzyć i czuć zamiast myśleć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam 195 wiec mi chyba wiecej nie trzeba :P

Dzordz Kosmoski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
No wiesz ja mam 187 teraz i spoko. Jak masz urosnac to urosniesz. Mam kumpli co sa jak dziewice nic cale zycie nie robili a sa niscy. A mam tez taich co pakuja i sa wysocy. czy pala faje pija wode od 13 i maja po 190... jak ci bozia dala tak sie stanie :)

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja słyszałem, że nie możesz obciążać kręgosłupa. W praktyce pozostaje tylko ławeczka i maszyny.

Dominik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja słyszałem że nie można obciążać kręgosłupa. Pozostaje więc ławeczka i maszyny.

Dominik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
dzieki
tak cwicze -tylko lawka, rece, brzuch, barki(wznosy na boki i do przodu )przedramie i najszerszy(wioslowania ze sztanga i hantlami-nie wiem czy powinienem)
nie robie wyciskania na barki i oczywiscie martwego ciagu na stojaca wogole malo zwiczen wykonuje ...a mam nadzieje jeszcze urosnac przynajmniej 5cm...

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
172 to nie jest tak malo jak na 14-15 lat. Co innego jak bys w tym wieku mial dopiero np 165. Moj kumpel tak mial i nie wzrosl juz. Mysle ze majac ten wiek i 170+ juz spokojnie mozesz liczyc na 5 cm do dajmy na to 20r.

DuckmAn
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
wiem wiem ale rozumiesz jakbym mial pewne informacje ze pakujac nie uroslbym juz wogole to powaznie zastanowilbym sie nad kontynuacja treningow
dzieki za odpowiedz
pozdrawiam Maciek

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 594
Wsystko zalezy od twojego podejścia do ćwiczeń, przedewszystkim nie powinieneś wykonywać ćwiczeń które nadmiernie obciążały by kręgosłup,proponuje lekkie treningi bez ćwiczeń tj: martwy ciąg,przysiady ze sztangą,itp.Są to jedne z najlepszych ćwiczeń ,lecz będziesz musiał z nich zrezygnować jeśli zależy ci na wzroście.

Yo Man

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
Witam
Ja mam 176 cm wzrostu i trenuje normalnie. Nie unikam wyciskania na barki w siadzie czy innych. Mam nadzieje ze jeszcze urosne z 10 cm. W tej chwili mam 16 lat. Słyszalem ale nie wiem czy to prawda czy tylko plota, że bardziej od siłowni chamuje wzrost chodzenie do szkoly Hehe tak serio chodzi o to ze jak dzwigamy plecaki po parenaście kilo przez pół dnia to to bardziej chamuje wzrost niż ćwiczenia na siłowni ale nie wiem sam w koncu jaka jest prawda.
Pozdrawiam
P.S.
Jak myślicie urosne jeszcze te 10 cm ??

MrBUBU

PZDRAWIAM. MrBUBU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 4476 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48160
to zalezy pewnie od genetyki przede wszystkim (no wiesz wzrostu twoich starych i dziadkow po trocho )
ale watpie zeby udalo ci sie urosnac w tym wieku 10 cm
pozdrawiam

.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na cyklu koksu

Następny temat

Pośladki

WHEY premium