Witam
zamierzam teraz zakupic kreatyne.
wczesniej nie bralem kreatyny, z supli do tej pory tylko gainerek.
I rozwazam tak:
teraz cykl kreatyny do wielkanocy Xplode Olimpi plus Gainer Mutant Mass i BCAA.
Dobry to zestaw w maire?
a przedtrengowki? kumple mowil o jakims shotgunie z kreatyne ze takie dobre, powiecie cos na ten temat?
a i jak to przyjmowac?
z rana kreatyna 5g na czco po snaidaniu z pol godzinki gainer potem przed treningiem gainer a potem kreatyna
po treningu gainer
??
Pozdrawiam
zamierzam teraz zakupic kreatyne.
wczesniej nie bralem kreatyny, z supli do tej pory tylko gainerek.
I rozwazam tak:
teraz cykl kreatyny do wielkanocy Xplode Olimpi plus Gainer Mutant Mass i BCAA.
Dobry to zestaw w maire?
a przedtrengowki? kumple mowil o jakims shotgunie z kreatyne ze takie dobre, powiecie cos na ten temat?
a i jak to przyjmowac?
z rana kreatyna 5g na czco po snaidaniu z pol godzinki gainer potem przed treningiem gainer a potem kreatyna
po treningu gainer
??
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz

