SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zestaw na mase?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 560
Witam
zamierzam teraz zakupic kreatyne.
wczesniej nie bralem kreatyny, z supli do tej pory tylko gainerek.
I rozwazam tak:
teraz cykl kreatyny do wielkanocy Xplode Olimpi plus Gainer Mutant Mass i BCAA.
Dobry to zestaw w maire?
a przedtrengowki? kumple mowil o jakims shotgunie z kreatyne ze takie dobre, powiecie cos na ten temat?
a i jak to przyjmowac?
z rana kreatyna 5g na czco po snaidaniu z pol godzinki gainer potem przed treningiem gainer a potem kreatyna
po treningu
gainer
??
Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 823 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 51220
Xplode Olimpi – kup zwykłe mono do tego magnez wit.z gr.B I wapń
Gainer Mutant Mass - cukier śmieciowy plus kiepskiej jakość białka
BCAA – kup sobie z Treca powder masz czyste aminokwasy bez dodatku słodzików barwników I innych – miarka do ust i zapijasz wodą, albo dobra odżywkę białkowa tam masz zazwyczaj na 100g – 10g leucyny/5gizoleucyny /5-7g waliny wiec jest OK.


DIETA - najważniejsza :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8555
gainer to braki w diecie, 3x na dzien gainer?!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2864
a moze ma dzienna porcje podzielona na 3 razy ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 382 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8555
czyli 3x dziennie ma braki?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 560
Dziele porcje na 2-3 razy dziennie bo jak jestem w szkole to czasem posilki sa niepelne i pomiedzy posilkami pije a w dni treningowe 3 razy dlatego zeby przed treningiem miec sile i po treningu bo zanim dojade do domu po treningu i zjem obiad mija godzina a w drodze sobie pije gainera.
A czy moze nie lepiej zamuast gainera kupic carbo i bialko i carbo pic z rana i przed treningiem dla energii a bialko po treningu??
A i co jeszcze uwazacie o tribulusach? Tribuactiv B6 np
Pzdr ;)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 5813 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60511
tribu odpuść, szkoda kasy

dzielisz porcję dzienną na 3razy - wiesz porcja producenta nie musi się nakładać z Twoimi brakami, taka małą uwaga

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 560
A ta kretka Xplode Olimpu dobra? Tam jest niby 6 mixow kreatynowych ale podstawa tam to chyba mono?

a jakis inny booster testosteronu? Czym podniose tescia na razie nie interesuje mnie farmakologia...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 191 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1292
Staki Animala

@amaru
może po prostu kolega nie jest w stanie zjeść tyle ile potrzeba dlatego przepija gainerem aż 3 razy

The effort of using your mind.

...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
dlatego by nie bylo niescislosci, autor niech wypelni ankiete dzialu

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 560
W dni nietreningowe pije raz gainera a w treningowe w zaleznosci jak zjem w szkole to 2-3 bo przed i po treningu
Ale czy moze lepiej bedzie jak zamiast gainera kupie carbo i bialko. carbo wypije z kreatyna przed treningiem a po treningu bialko z bcaa?
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
bialko z bcaa mija sie z celem troche, bo i tak po treningowo szybkich amin dostarczysz. Natomiast bcaa przed w zupelnosci starczy.

Co do gainera troche sporo go wcinasz, ale jak nie ma innej mozliwosci to trudno

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa dla EKTO z niezla bazą

Następny temat

No-Booster w dobrej cenie

electro
Polecane artykuły