SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw na masę

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam!
Zamierzam w październiku/listopadzie zapodać taki zestawik:
Trec Mass XXL 4800g.
Cell Pump 450g.
Trec Creapure Creatine Monohydrate 250g.
Carbo 4000 g.
OLIMP System Protein 80 2000g.
i 100 tabs. methanabol

Nie piszcie textów: "idź do dopingu" (bo przeczytaliście metanabol), bo tam się poprostu nie znają na suplach
Proszę o rozpisanie jak brać Cell Pump z mono i jak je połączyć (jak w dzień treningowy i nie treningowy, po ile gram w jakich porach i które (czy cp czy mono))

Z góry dzięki

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...to już sobie wyobrażam twojego brata jakby trenował vchoć połowę tego okresu bez takich dodatków a później dopiero coś podsypał...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mono delikatnie podkarmiaj na cyklu z metki 3g np

a zaraz po 5g mono i porcja cp dziennie ED
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok, a wykluczmy tą metke (tak jakby jej nie było)

Jak mam połączyć CP z mono ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
bez metki to tak;
cell rano porcję a mono po treningu 5g.
carbo przed treningiem 30g. a po treningu 50g
gainer jako zastępstwo posiłu w ciągu dnia 100g
sp80 po treningu- po carbo a przed posiłkiem 40g. i na noc 50g

a z metką musisz b. ograniczyć kreatynę a doładować po cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
co do powyzszego bym zmienil dawkowanie cell i mono:
cell przed treningiem mono po
w dni NT: cell lub mono tylko 1 porcja dziennie najlepiej rano na czczo..starczy na długi wydajny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...ale dobrze by było gdyby porcje kreatyny były jednak trochę bardziej oddalone od siebie a przed i po treningu tego nie daje... choć oczywiście nie neguje tej formy przyjmowania kretki, tylko stosuje tą którą poleciłem i wydaje mi się lepsza, no ale można wypróbować w jednym cyklu tak w drugim inaczej i samemu przekonać się co najlepsze dla danej osoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
owszem mozesz sprobowac tak jak napsial apokalipsa lub jak ja napisalem, ja probowalem i tak , i tak - i pisze z wlasnego doswiadczenia, że lepiej dla mnie jest przed i po jak Ci pasuje tak bierz :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wole brać rano 5 g. mono a przed treningiem porcję cell pumpa (można tak? bo sam to wymyśliłem ) Cell pump chyba da lepszą pompe na treningu. Carbo bede brał jako transporter do kretki, a sp80 i mass dostosuję do diety przecie . Zastanawiam się nad tą metką, czy warto...(nie lepiej brONzera?)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
stary zrob tak:
najpierw wes mete + oczywicie dieta uzupelniona gainerem ,bialkiem , carbo
potem odblok + kretyna-cell,mono( zeby zapobiec spadka)+ dieta uzupelniona odzywkami
pamietaj o tym ze na koksie musisz miec diete ulozona idealnie.jak zejdziesz z cyklu to mozesz troszeczke poluzowac ( ale tylko troszeczke)
po tym cyklu powinienes miec dobre przyrosty bez zadnych spadkow
kreatyne bierz tak :
w treningowe :rano 5g mono przed terningiem porcja CP
w nietreningowe: rano CP , okolo 16-18 5 g mono
zycze dobrych przyrostow

Zmieniony przez - adrian134 w dniu 2005-07-05 10:49:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11396 Napisanych postów 72676 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958505
wypełnij profil i wtedy Ci odpowiemy czy warto saa, bo cos mi sie zdaje ,że nie masz super doswiadczenia i na samych suplach zrobiłbys podobne rezultaty (przy odpowiedniej dieci/treningu/etc.) unikajac pozniejszych problemow ze zdrowiem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hmb na podtrzymanie

Następny temat

Rola suplementów w przyrostach

WHEY premium