SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę 180/62

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1005
I posiłek

Płatki owsiane 100g
Mleko 250g
Jajko
Banan

II posiłek

Chleb żytni pełnoziarnisty 100g
Filet z kurczaka/indyka 100g
Masło 20g
Banan

III posiłek

Makaron 100g
Rybna 150g

IV posiłek

Pierś z kurczaka 100g
Ryż 100g

V posiłek

Serek wiejski 200g
Oliwa z oliwek 25g


Prosiłbym o wskazówki co poprawić. Trening mam zamiar robić na podstawie książki - "Trening siłowy bez sprzętu". W sumie wychodzi 2600kcal. Czy nie będzie to za mało? Jeśli tak to gdzie podbić kaloryczność?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 353
jakie jest twoje zapotrzebowanie na dzien ? ; >
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1005
Ciężko określić. Na podstawie jednego kalkulatora wyjdzie prawie 2000(24x62x1.3), a na podstawie drugiego 2700... Uznałem, że zacznę od 2600 i zobaczę po miesiącu czy coś ruszyło. Jak waga będzie stała w miejscu to chciałbym jakoś podbić dietę. Na razie pytanie jest takie czy to co wcześniej napisałem jest ok czy coś zmienić.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 353
napewno za mało bd tych kalorii
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348761
Skąd wiesz, że za mało skoro nie podał aktywności, wagi czy wzrostu?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1005
180cm/62kg, studiuje tylko więc mój wysiłek nie jest za wysoki.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2343 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 348761
Próbuj te 2700 kcal najpierw, dodaj warzyw i tłuszczów do diety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1005
Tak się prezentuj dieta:




Czy mogę dodać węglę na noc? Jakieś propozycję?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5211
Ja bym proponował jeszcze jeden posiłek.
Ten, który teraz jest jako 5 dać na miejsce 6, a "nowy numer 5" naładować węglami.

O której godzinie masz trening?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[SOGI ZA POMOC-WAZNE] Pomoc w ułożeniu diety

Następny temat

ceny jedzenie w UK

electro
Polecane artykuły