SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

zbicie wagi - 2kg w 2 dni

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
witajcie
w sobotę mam zawody (ważenie około 10 rano), na którym muszę ważyć 80.0 kg, ani grama więcej

dziś rano ważyłem 81.5
po czym zjadłem 2 kotlety schabowe, 300g ziemniaków, 2 kajzerki, 4 kanapki z chlebem razowym + dużo dużo surówki z kapusty kwaszonej

wchodzę na wage przed chwilą i mam 82.7


pytanie: czy wyrobie się ze zbiciem do 80 na 10 godzine w sobote?

jeśli tak to jakich metod użyć? sauna odpada, albo coś w tym stylu.

jak jeść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 702 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9567
mleko i jogurty tak, ale kefiry, maślanki twaróg, masło to bardzo dobrej jakosci produkty i zawierajace wiele potrzebnych składników dla sportowaca

Ja nie chce! Ja to zrobie!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3085
Jaka dyscyplina?

Trener personalny / psycholog

Jeśli pomogłem, albo dowiedziałeś się czegoś wartościowego - przyznaj SOG-a :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 127
boks
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3085
Możesz trochę zredukować węglowodany, ale licz się ze spadkami siły na zawodach. Teraz to małe pole do manewru, staraj sie nie solić pokarmów.

Trener personalny / psycholog

Jeśli pomogłem, albo dowiedziałeś się czegoś wartościowego - przyznaj SOG-a :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22175
zawodnicy przed ważeniem ubierają specjalne foliowe kombinezony na to 3 dresy i biegają.
Nie pij wody lekkie jedzenie bez soli. I sie pocić
Przed ważeniem WC i będzie dobrze :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 228 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3085
Nie picie wody to troche hardkor, może siły nie być później :)

Trener personalny / psycholog

Jeśli pomogłem, albo dowiedziałeś się czegoś wartościowego - przyznaj SOG-a :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22175
parę h przed ważeniem. Przecież wiadomo jest że nie spali 2kg tłuszczu tylko zredukuje ilosc wody w organizmie plus pusty żołądek.
wystarczy w gogle wpisać "Jak zbić wagę przed zawodami" i będziesz miał wszystko.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1208 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5847
Ja jak miałem zawody to zbiłem 3.5kg w 2dni...
to nic trudnego... jeśli masz zawody w sobotę to w czwartek ogranicz picie wody o połowę. piątek ogranicz trochę obiad, kolację odpuść... i w ogóle nie pij wody. do tego wypróżnisz się i waga powinna być ok.

Pomogłem? to daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9857
W końcowej fazie warto żywić się bogatymi w kalorie, ale mało ważącymi pokarmami. Np. choćby "kanapka" z tabliczek czekolady i kremu nutella - duża wartość energetyczna, a nie waży prawie nic.
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 3182 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46081
1,5kg lajtowo zbijesz.więcej to ja na 1 treningu zrzucam.najlepszy sposób to grubo się ubrać i pobiegać.jw ogranicz trochę spożycie wody i pokarmów w jelitach.również spożywanie soli bo zatrzymuje ona wodę w organizmie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16568
Ja mam inny sposób. Ograniczam ciężkie jedzenie a w zamian jem wysokokaloryczne i lekkie żarcie. Do tego dorzucam środki przeczyszczające a dzień przed wyjazdem na zawody (późno wieczorem) idę na saunę gdzie wypocę 1,5 kg (nie dość, że się nie przemęczam to jeszcze się relaksuje), po saunie wypije kilka łyczków i spać. Tuż przed ważeniem jakiś batonik i sprawdzam wagę jak brakuje te 0,5 kg to grubo się ubieram i wypacam :)

naringu co do Twojego żarcia wyrzuć schabowy, ziemniaki i przede wszystkim PIECZYWO, to żarcie długo leży na jelitach! Zastąp to kurczakiem, krewetkami, ryżem/kaszą ewentualnie zieleniną i owocami. Postaraj się też o jakiś błonnik np. paczkę suszonych śliwek czy rodzynek, przyspieszy to pracę jelit i szybciej je przeczyścisz. W samych jelitach może być ponad 2 kg żarcia :) W piątek po 12 już nic nie jesz tylko odżywki i jakiś tam dżem.

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2012-12-12 22:19:03
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Akcje dla boksera walczącego z kontry

Następny temat

Boks i piłka nożna

electro
Polecane artykuły