SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening na siłę klatki piersiowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1375

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Mariusz_1979 z działu Po siłowni, o siłowni.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11
Chciałbym poprawić swoje wyniki w wyciskaniu sztangi, dotychczas wyciskam 70kg. I tu pytanie czy raz w tygodniu trening na siłę wystarczy? Myślałem nad tym żeby robić 4-6 serii po 2-3 powtórzenia. Może wy polecacie jakieś swoje sprawdzone metody.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
mi na zastój pomogła kiedyś ta metoda
https://www.sfd.pl/Metoda_Body_Building-t179719.html
lub 5x5
więcej o trenie w tym dziale https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html 

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3732
ja na zastój robiłem zawsze siłówkę

12 powt

8 powt

6 powt

4 powt

z czego każde z tych ostatnich powtórzeń już pomagał mi znajomy delikatnie palcami... jeśli ćwiczysz z kimś spróbuj myślę, że warto.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
ja robie znowu tak ze zaczynam od najmniejszego cieżaru (20 kg) i robie 2 serie 1 6x 2 9x potem 30 kg 6x 9x i wchodze na max obciażenie rozgżewajac sie odpowiednio przy okazji i robie 6x z palcem na koncu
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 415 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3732
przepraszam mam rozumieć, że zaczynasz klatkę od 20kg :o ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Ja zaczynam klatke od 20kg, mam czuc sie zle?
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
ja też zaczynałem od 20 kg rozgrzewke

teraz nie robie płaskiej tylko zaczynam od poreczy

Zmieniony przez - rutkow w dniu 2012-12-01 14:42:29
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
Tak przy okazji spytam, sa dwie wersje pompek na poreczach? Pompki na poreczach co wchodza w klatke i pompki co wchodza w triceps? Czy nie ma dwoch rodzajow?
...
Napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8832 Napisanych postów 50919 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 391016
dokładnie tak jak piszesz sa 2 rodzaje , wszystko zalezy od ułożenia ciała i łokci
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 497 Napisanych postów 18907 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 65886
są, tyle ze nie jest to podzielone tak dokładnie ze tylko tric albo tylko klata, tylko większy lub mniejszy stopień zaangażowania.

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening pleców prosze o pomoc!

Następny temat

Drążek w bloku - pomysł

electro
Polecane artykuły