SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rada na asymetrie klatki piersiowej

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Galeria Zdjęć.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8
Witam prosze o pomoc kogoś kompetentnego cwicze na siłowni juz jakies 4 lata z przerwami i mam problem z klatką piersiową czytałem juz inne tematy na ten problem i czytam tylko technika cwiczenia itd gdy dobrze sie przyjze wydaje mi sie ze przyczep miesnia prawego po dolnej wewnetrznej czesci jest inny niz lewego miesnia czy mozna to jakos zlikwidowac ?? oczywiscie masa na prwaym miesniu takze jest wieksza niz na lewym mimo to ze wykonuje cwiczenia dobrze technicznie nie mam juz pomysłu co z tym zrobic takze prosze o pomoc kogos z doswiadczeniem i wiedzą na ten temat owy problem predstawiam na załączonym zdjeciu

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Pewnie genetyka
Jakie ćwiczenia wykonujesz na klatkę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
poza tym problem znikomy

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8
cwiczenia jakie stosuje to praktyczne wszystkie jaie są mi znane na klatke wyciskanie płaskie skos skos hantlami pompki n aporeczach rozpietki na płasko na skosie kiedys troche robiłem skos w dół ale teraz nie mam mozliwosci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta na mase do spr

Następny temat

CKD

WHEY premium