SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

3 dniowy trening w ciagu 4 dni?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1384

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

19

Waga

60

Wzrost

185

Staż treningowy

miesiąc

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

Piłka nożna

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

Brak

Stan zdrowia

B. dobry

Wrażliwość na stymulanty

Nie

Cel/problem/opis

Pomoc w planie treningowym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
Witam, mam silownie do dyspozycji tylko na 4 dni. Mam pytanie, czy moge trenowac klatke i triceps dzien po plecach i bicepsie? o to moj plan:

Piątek

Plecy
1) podciąganie na drążku do klatki 3x 12, 10, 8
2) wiosłowanie sztangą podchwyt 4x 12, 10, 10, 8
3) martwy ciąg 4x 12, 10, 10, 8
4) szrugsy 3x 12, 10, 8

Biceps
1) uginanie ze sztangą 4x 12, 10, 10, 8
2) uginanie z hantlą chwyt młotkowy 4x 12, 10, 10, 8

Sobota

Klatka
1) wyciskanie na płaskiej sztangą 4x 12, 10, 10, 8
2) wyciskanie na ławce skośnej hantle 4x 12, 10, 10, 8
3) rozpiętki na ławce płaskiej 3x 12, 10, 8

Triceps
1) francuskie wyciskanie leżąc 4x 12, 10, 10, 8
2) Wyciskanie sztangi na ławce w wąskim uchwycie 4x 12, 10, 10, 8

Poniedzialek

Nogi
1) przysiady ze sztangą 4x 12, 10, 10, 8
2) przysiady wykroczne ze sztangą/sztangielkami 3x 12, 10, 8
3) martwy ciąg na prostych nogach (sztanga/sztagielki) 3x 12, 10, 8
4) wspięcia stojąc ze sztangą 4x 12, 10, 10, 8

Barki
1) Wyciskanie sztangi z klatki 4x 12, 10, 10, 8
2) Unoszenie sztangielek bokiem 3x 12, 10, 8
3) unoszenie hantli w opadzie tułowia 3x 12, 10, 8

Przedramię
1) uginanie nadgarstków ze sztangą 3x 12, 10, 8
2) prostowanie nadgarstków ze sztangą 3x 12, 10, 8
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 403
Pewnie że można :) Ale wiadomo jak jest możliwosc zawsze dobrze miec powiedzmy dzien przerwy pomiedzy treningami pozdro.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
Dzieki wielkie za pomoc :) A wiec nic nie zmieniam
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
moze byc, tylko pilnuj by trica i bica nie przetrenowac w takim systemie.
no i barki bym rozbil na 2 treningi lub 3 nawet

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
Okej, dzieki, barki zostawie jak sa poki co :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
A jeszcze mam pytanie czy niczego w moim planie nie brakuje? Chce trenowac wszystko co sie da :d
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 403
ja uwarzam ze jest dobrze sam cwicze bardzo podobnie :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Nanobite
A jeszcze mam pytanie czy niczego w moim planie nie brakuje? Chce trenowac wszystko co sie da :d

kapturów i brzucha.
Kaptury do pleców a brzuch w poniedziałek i piątek.
I daj nogi w środku tj. w soboty żeby chociaż jakaś przerwa była między tricem i klatą.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 245 Napisanych postów 27200 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 78909
+ jeśli nie chcesz kapturów to nei rób :P. I tka troszkę urośnie i się umocni. Ja nie robię kapturów bo mnie osobiście to się nie podoba [nie zabraniam, by podobało się to innym].
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
DreamEvil
+ jeśli nie chcesz kapturów to nei rób :P. I tka troszkę urośnie i się umocni. Ja nie robię kapturów bo mnie osobiście to się nie podoba [nie zabraniam, by podobało się to innym].
pozdrawiam

Zobaczysz później
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1184
Panowie zacznijmy od tego, ze przeciez mam w swoim planie szrugsy :D a co do brzucha to narazie bede lecial bez, slyszalem ze i tak sie wyrabia przy martwym ciagu i przysiadach.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzeźba brzucha

Następny temat

pomoc 16 lat redukacja

Shoty
Polecane artykuły