Wolne, wolne!
3Klasy gimnazjum piszą sprawdziany więc laba na całego !
Jest troche czasu dla siebie, co sie z tym wiąże, jutro wyruszam na całą godzine na basen!
Dieta:
Kurczaka to się najadłem za wszystkie dni!
Trening:
1. Przysiady 4 serie max.
2. Podciąganie na drążku[dzis bez tego] 4 serie max.
3. Pompki klasyczne 4 serie max
4. Rozciąganie ekspandera za plecami 4 serie, max
5. Rozciąganie ekspandera przed sobą 4 serie, max
6. Rozciąganie ekspandera nad sobą 4 serie, max
7. Uginanie ramienia z ekspanderem stojąc 4 serie, max
8.
Pompki w podporze tyłem 4 serie, max
9. Brzuszki hard 4 serie, max
10. Wspięcia na palce 4 serie max.
11. Tabata Squat x3 [Zrobiłem szybkie tempo 3x i zssapany jestem jak po biegach).
+
7km marszu co dało się w kości, więc bez biegania.
Jutro wyruszam na basen jak pisałem na początku
Będe tak robił co ok. tydzień
Oraz:
OD 3 dni boli mnie nie miłosiernie w tej okolicy zaznaczonej na czerwono.
smarowałem Liotonem ale nie pomogło za mocno.
Daje rade ćwiczyć ale wiecie jak to jest nie przyjemnie z bólem ;-(
Zdjęcia:
