Szacuny
12
Napisanych postów
4054
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
10579
Poza tym kwestia formy zawodników...
I przy słabszej formie można zdobywać laury. W sporcie oprócz formy sportowej potrzeba czegoś co naszywa się szczęściem. Zdarza się, że czynnik szczęścia jest wązniejszy od formy. A od dobrego zawodnika nie mozna wymagać żeby trzymał formę przez cały rok! Musi mieć czas na regenerację fizyczną i psychiczną, wypoczynek. Często świadomie obniża się formę by zrobić rozbieg do dużego wyniku. Ocenić to można dopiero na zawodach. A na razie strongmeni nie zakończyli sezonu, więc i ich przyszłoroczna forma nie jest znana.
A jak można mieć non-stop formę, skoro zawody Pucharu Polski są co tydzień w długim cyklu? Nie da się jej utrzymać! Trzeba ją mieć na najważniejsze zawody.
Szacuny
22
Napisanych postów
2638
Wiek
44 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
22660
zgodze sie z toba parker!STRĄK JA CI NIEUBLIZYŁEM PIERWSZY,WIEC DLACZEGO MI UBLIZASZ?MYSLISZ ZE JESTES TAKI TWARDZIEL?MOZE I TAK MASZ SIŁY TROCHE ALE CIE PRZEGONIE!A PARKER MASZ RACJE ALE MI CHODZI O KONCOWY WYNIK ZE MOZE TEGO NIEWYTRZYMAC W PRZYSZŁYM SEZONIE!NIEZYCZE MU ZLE I LUBIE GO JAK ROBI SHOW!TAK SAMO MI SIE PANA KURASIA ŁAPY PODOBAJĄ!MASIIIIIIIIVVVVV
FULLBLOWN(FLEXXXXX!)
I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
mysle ze gdybys przezyl to co on i napatrzal sie na tylu ludzi co on ktorzy potrafia patrzec z boku na strongow i mowic takie rzeczy jak ty mowisz - choc sami nie siedza w tym srodowisku oraz nie znaja wielu aspektow tego sportu itp - sam stracilbys cierpliwsc i powiedzial cos podobnego ... zreszta widze po Twoich wypowiedziach ze na 99% zareagowalbys tak samo na jego miejscu nie chce byc stronnniczy ani tym bardziej wchodzic komukolwiek - jednak zgodze sie ze stronczkiem ze ludzie Twojego pokroju (nie zrozum mnie teraz zle - nie chce Cie obrazac ) moga niszczyc ten sport a to przykre ... sportowiec - tym bardziej pokroju M.Pudzianowskiego - poswieca bardzo wiele rzeczy aby osiagnac sukces a ty w prosty sposob - mowiac ze mze byc juz po nim za 2 lata - ze sie wypali etc. - potrafisz to zniszczyc Nie dziwie sie wiec reakcji Stronczka Jeszce raz podkresle ton tej wypowiedzi - nie chce ani nikogo obrazac ani komukolwiek wchodzic w odbyt - podkreslam to - zeby nie bylo niedomowien - i zaznaczam ze to tylko moje osoboste zdanie na ten temat.
pozdrawiam
Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga
Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-07-01 04:01:01
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Flexxx czy FULLCLOWN, czy jak ci tam. W dupe to ty wchodzisz i to wiadomo komu. Mariusza podziwiam, lubie bo to mój dobry kolega. I jeszcze raz ci powtarzam - wyluzuj z twoimi epitetami. Najpierw nazwaleś Stanaszka lujem, potem tak samo nazwałeś kogoś na tym forum, teraz z kolei wypaliłeś do Irka. Wyhamuj albo stąd *******laj.
Sorry za mocne słowa ale sie wkurzyłem
Szacuny
22
Napisanych postów
2638
Wiek
44 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
22660
WIDZR ZE COS TU JEST NIEZROZUMIAŁE!SŁOWO LUJ TO JA ROZUMIE KTOS KTO JEST DOBRY W CZYMC FIDEL!!!A CO DO PUDZIANA PODKRESLAM TAKIE SĄ MOJE PRZYPUSZCZENIA!POWIEDZIAŁEM TO TAK JAKBY KTOS POWIEDZIAŁ ZE RONNIE COLEMAN CHYBA NIE DA RADY OBRONIC TYTUŁU W TYM ROKU!ROZUMUJECIE JAK MAŁE DZIECI!JA PRZYJĄŁEM KRYTYKE NA KOVACSA I MIMO OSTREJ KRYTYKI I SPORÓW NIKOMU NIEUBLIZAŁEMA JAK NAPISAŁEM COS NA TEMAT WASZEGO KOLEGI(A TO WCALE NIEBYŁO UBLIZANIE TYLKO MOJE ZDANIE NA JAKIS TEMAT)TO ZACZĘLISCIE MI UBLIZAC!TO WY ZACHOWALISCIE SIE JAK CHAMY!STARE BYLI PO TYLE LAT MACIE A JAK DZIECI SIE ZACHOWALISCIE!PO TO JEST SFD ZEBY WYRAZAC SWOJE OPINIE NA JAKIS TEMAT A NIE UBLIZANIE!POZDRAWIAM!
FULLBLOWN(FLEXXXXX!)
I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>
Szacuny
1
Napisanych postów
627
Wiek
41 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
13123
fakt, teraz widze ze Flex ma troche racji. Pomijam jego ton wypowiedzi , skladnie etc. , ale on rzeczywiscie wyrazil przypuszczenie ze Maruisz moze sobie nie potradzic w przyszlym sezonie. Kto powiedzial ze w kazdym roku musi byc rownie dobry? Kiedys jego kariera sioe skonczy, oby jak najpozniej!!!
Szacuny
22
Napisanych postów
2638
Wiek
44 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
22660
ZGADZAM SIE Z TOBA MASSGAIN I DZIEKI ZA WYPOWIEDZ!JA NIKOMU NIECHCIAŁEM ZYCZYC ZLE!BARDZO SIE CIESZE ZE MAMY TAKICH WSPANIALYCH SPORTOWCÓW JAK PUDZIAN CZY KURAS!NIEUBLIZAŁEM NIKOMU I NIEMAM ZAMIARU!POZDRAWIAM WSZYSTKICH!
FULLBLOWN(FLEXXXXX!)
I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>