SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski-Wasze opinie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
Panowie !

Flexxx wyraził swoją opinię i miał do tego prawo. Być może zrobił to w nienajlepszej formie.
Niepotrzebnie Irek tak ostro zareagował, choć go rozumiem. Najpierw ktoś "kazał" Pudzianowi jeść wiadra koksu, teraz Flexxx "chce" zakończyć jego karierę.
Tak się składa, że Irek i Pudzian są kolegami z zawodów, obaj ciężko pracują nad formą i zrozumiała jest niechęć Irka do ludzi, którzy pochopnie wyrażają o nich swe sądy siedząc wygodnie przed komputerem i używając jedunie nadgarstka (myszka) i dwóch palców (klawiatura).

Do Flexxx`a - przypomnij sobie jak zareagowałeś na negatywne opinie o Twoim idolu - Gregu i nie dziw się, że każda krytyczna, szczególnie taka jak Twoja, opinia np. o Pudzianowskim może wywołać burzę. POwinieneś się tego spodziewać. Twoi rozmówcy zachowali się dokładnie tak samo ja Ty w poście o Sappie czy o Kovacsu.




POJEDYNEK TYTANÓW W LEGNICY:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90229 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2638 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 22660
daroo dziekuje ci za uwage!moze troche za ostro sie wypowiadałem ale jest róznica w mojej wypowiedzi i reakcjami na nie a sprawą z kovacsem!moja wypowiedzi na temam pudziana była taka:jest dobrym sportowcem ale mysle ze sie juz wypala powoli jego forma i ze moze nieprzetrzymie jej w następnym sezonie!nieobraziłem nikogo ani pudzizna ani słcuaczy forum!!a jak ja napisałem ze moim zdaniem kovacs jest najlepszy to od razy odpowiedzią byłyprzykre słowa do mojego idola i do mnie.przytocze kilka przykładów:"KOVACS JUŻ WYSIADŁ TZN IS DEAD ","--------------------------------------------------------------------------------
No i co z tego ze ma same mięsnie i wyciska 400kg..Jest za***iscie wykoxowanym głąbem a Sapp by go zabił. Moze wyciskac nawet tone a po jednym strzale Sappa poszedłby do piachu. Tez mi cos, wygląda ja jakis mutant i mysli ze jest cwaniakiem, to niech wyjdzie na solo z Tysonem na przykład. Dostał by bułe to by mu z 50 tech chemi spadło, Tyson...co ja gadam ja sam bym mu na***ał bo Kovacs to leszcz","
Kovasc nie uzywa niedozwolenego Dopingu...Nie no to mnie zabiło.Jak on to zrobil na sucho to ja pie***le ten cały trening","Whahhah a no tak masz racje. Ale zamiast moczu wezme próbke nasienia i sprawdze wyniki DNA moze flexxxx to jego syn",".Złamałbym kovaca na solo, jak go znasz to daj mi jego adres a wyjde z nim na solo i te plotki o jego rzekomym zgonie staną sie faktem","po prostu skonczcię tę jałową dyskusję z gówniarzem ","FULLBLOWN jestes żalosnym czlowiekiem z mentalnoscia malego dziecka . Mowie to jako 16 latek , i nie wstydze sie swojego wieku , bo poziomem nie dorastasz ani mi ani calemu forum sfd do piet .
Az przykro mi ciebie sluchac . Gadasz jak jakis gnoj z podworka , ktory uparl sie na jakas glupia rzecz i nie potrafi dostrzegac zadnych argumentow , bo poprostu tak musi byc i koniec ".mam nadzieje ze to starczy bys zrozumiał!z mojej klawiatury takie słowa nigdy niepoleciały(poleciały w formie obrony a to co innego)pozdrawiam wszystkich!

FULLBLOWN(FLEXXXXX!)

I'LL BE BACK BIGGER,BETTER AND MORE BAD!!TOTAL FULLBLOWN!
Odżywki, Suplementy na SFD - Kreatyna, CLA, Aminokwasy, Karnityna, HMB, Białko</a>
Odchudzanie na SFD - Dieta, odchudzanie, spalacze tłuszczu, ćwiczenia karnityna, ładny brzuszek</a>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8670
fakt, że wielu Twoich adwersarzy przegięło i powinni dostać bana, a już na pewno sporo ich wypowiedzi nadaje się do skasowania.




POJEDYNEK TYTANÓW W LEGNICY:https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90229 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Naprawimy to jak już będzie Mod, który będzie siedział w dziale i przeglądał to.

Rzeczywiście styl niektórych wypowiedzi i słownictwo w nich zawarte w sporze z Flexxxem mogą rzucać złe światło na zawodników, którzy je wypowiadają. Nie wyobrażam sobie, że ci zawodnicy mówią tak na codzień. Jednak publiczne dawanie uspustu emocjom w formie brukowego słownictwa rzuca cień na strongmenów, bo to oni dość krzepko się tu wypowiadali.

Posty bezwględnie do wykasowania!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
nareszcie normalna wymiana zdan
to lubie
darooo - masz soga ze wzgeldu na Twoja wypowiedź
takze Flexxx tym razem mnie zaskoczyl (moze to za duze slowo ale jednak )
moja wypowiedz wiazala sie nie z niecheci do kogololwiek lecz bardziej jako "przybysza patrzacego z boku" na to co sie dzieje
pozdrawiam

Jak jesz - tak zyjesz
Wiedza to podstawa
Doradca w dziale Alternatywna Droga


Zmieniony przez - kanarek w dniu 2003-07-02 15:05:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
ci co sadza ze osiagnal to co osiagnal bo zjadl wiadro koksu to banda zawistnych kretynow
ludzie on w wieku 16 lat podnosil 160 kg
moge sie zalorzyc ze zjadl duzo mniej koksow od nie ktorych koksiarzow podworkowych co biora ok. 200 na klate i waza po 120 kg.
chyba nie myslicie ze on bierze sterydy bez zadnej opieki lekarskiej
co do dlugosci zycia to on przezyje wrzystkich innych strongmenow co maja ryje jak swinie efekt jojo i " predyspozycje " dzieki chemii
nie sama chemia sie liczy najwarzniejsza jest genetyka !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6312
wazniejsza od genetyki jest tylko psychika !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1201
Dla mnie Pudzian jest mistrzem.Nie dość że posiada powera nieziemskiego to ma mocna psychike.Siła u niego łączy sie z umysłem to jest piekne.Poza STRONG MAN`em posiada równiez wiele inny osiągniec ten gosciu jest bogiem wkoncu na odzywki wydaje ponoc 3 tys PLN tak gadali w telewizji.
Polecam www.pudzian.pl  (Trzeba być silnym duchem i ciałem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest spoko, szkoda tylko ze nie tak mało o nim w TV. Jedno mnie w****ia. Ludzie kto jeżdzi na żużlu ??? Nie znam nikogo (a znam spooooro osub) zadna z nich nie interesuje sie żużlem a mimo to media tak nap*****lają o tym. Może dlatego że Golob czy jak mu tam został mistrzem kiedys, a jak Pudzian został mistrzem Europy to nikt o nim nie wspomniał , no tylko kiedys jak MŚ zdobył to w TVN powiedzieli słowo.

-----------------------------
POLSKA GUROM !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KLOPER Jedni oglądają żużel inni znowu wolą STRONG MAN. Ja oczywiście jestem z tymi drugimi. Pomysł na temat o Pudzianowskim jest super tylko w pewnym momencie zaczęłą się tu rywalizacja czyj idol jest lepszy. Ja jestem za Pudzianowskim, i jestem zdania, że to gość który ma świętną forme i psychike. Jego ambicja jest godna pozazdroszczenia. Człowiek który ma w sobie tyle samozaparcia w dążeniu do celu. Brawa dla niego. Dzięki takim ludziom Polska może stać sie sławna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"CHLEB CIĘŻAROWY"

Następny temat

Jill Mills - strongwoman nr 1

WHEY premium