SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pudzianowski-Wasze opinie

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
CHODZIŁO MI O TO,ŻE ZWRÓCIŁEM UWAGĘ STRONCZKOWI

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Ale jak najbardziej słusznie.
A ja przy okazji napisałem, że fajnie się korzysta z Forum jak Wszyscy się szanują


Pozdrawiam.
Tomek
...../--------\
./-/...../....... \---\
/____________\


Moderator działów: Aktualności, Sporty ogólnorozwojowe, Nasze hobby & Strongman i trójbój siłowy

"Na tyle jesteś dobry, na ile jest dobry twój najsłabszy punkt"

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 355 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7797
zeby mnie nikt nie zrozumial nie gnoe puzinowskiego czy cos
poprostu wkurza mnie uwielbienie dla czlowieka ktory wybral koks zeby zablysnac na swiece
nie chodzi o to ze wspomaga to wiem ze jest nieuniknione chodzi o to ze taka mega suplementacja ciagnie za soba efekty uboczne. Czemu nikt z fanow nie zastanowil sie ile tak czolowi strongmeni po konskich dawkach dozyja lat. jesli faceci chca byc suber silni i miec przed soba 15 lat zycia to czy jest sens. Pozatym czy ktos pomyslal o dzieciach. Jakie jest prawdopodobienstwo ze urodzi sie z wada wrodzona albo jakas choroba w stylu downa. Puzianowski jako zawodnik jest super ale jako czlowiek chialbys taki wybor podjac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6963
..Michail mam nadziej,że mnie rozumiesz,finderx ciesze się,że mnie rozumiesz,Termitek Ty wszystko rozumiesz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
no no dzisiaj Pyton- mistrz europy dał niezły pokaz, szkoda ze Dymek(vce mistrz europy) był troche w słabszej formie( był po kuracji antybiokowej bo był chory na grype) bo by była naprawde zacieta i ciekawa walka.

BRAWO dla naszych zawodników

(B)DM

Zmieniony przez - deadmike w dniu 2002-07-14 01:20:44

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2836 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25754
schayn - kazdy ma jakies swoje ideały, nie ma sensu gadac głupot o innych

Ty nie rozumiesz tych ludzi, ale równie dobrze inni moga nie rozumiec Ciebie.

(B)DM

Zmieniony przez - deadmike w dniu 2002-07-14 01:24:32

Przyszły Mr O

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Schayn - nie bój się, pewnie nie jeden pożyje dłużej od ciebie. Bez urazy oczywiście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728659
nie mozna patrzec na pudzianowskiego,ze bierze czy nie..przeciez w trojboju silowym az takich super wynikow nie ma,zreszta nie startowal z tego co wiem na tego typu zawodach.
jest to sport wyczynowy i pewne wspomaganie przewaznie wystepuje.ma facet super talent i wszystko.przeciwnicy nie byli z przedszkola,przewaznie byli wieksi i duzo ciezsi.i co ?przyjeli wiecej sterydow(bo mieli taka ogromna mase?) i dlaczego nie wygrali?
a sport wyczynowy ma to do siebie ,ze czlowiek szybko sie niszczy(stawy,sciegna wiazadla)
masa ludzi pali papierosy,pije do nieprzytomnosci albo po prostu prowadzi niezdrowy tryb zycia(czyli powoduja nadmierne szkody w swoim organizmie)
i nikt ich nie zna ,nie zdobywaja rzadnych medali,nie zarabiaja...,prowadza nudne zycie typu(ewentualnie )praca,piwo,panienki,pub, disco,upicie sie lub odurzenie.przewaznie ich marzeniami sa:przeleciec kryche,dodatkowo zarobic na przewalce kumpla pare zlotych,by nawalic sie za ta kase,kupic ewentualnie szybsza fure,by robic to co poprzednio.nawet jak trafia na silownie to z gorszych od siebie sie smieja a lepszych okreslaja :bierze .na treningu cwicza tak jak pracuja:byle sie nie zmeczyc,bo tak to nic nie da ,bo nie biore a jak biore to za malo wiec tak nie warto sie meczyc.
nie znam pudzianowskiego i jestem wrogiem sterydow,ale widze co osiaga-dazy do czegos,poswieca sie max temu co robi a ,ze ma nieprzecietny talent osiaga sukcesy.
wielu strongmenow startuje majac nawet ok 40-50 lat np jan cuber...
ja znalem kumpla ktory w wieku 16 lat przysiadal 260 kg przywadze 100 kg,nigdy jakis super miejsc nie zajmowal.cwiczyl dosc nierowno,pewnie czasem bral jakis metanabol i co???
kierowcy wyscigowi tez nie jezdza zgodnie z przepisami ruchu drogowego...
,bo przeciez nie oto chodzi
czas pokaze co bedzie dalej....

masti
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 136 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3505
przez jakis czas mnie nie bylo, wiec teraz jestem i dopisuje swoj komentarz!
do irka kurasia, ja nie mialem na mysli tego co tam pisales, podziwiam mariusza, bo oprocz sily, jeszcze mushe powiedziec ze jest wspanialym kulturysta, nie wiem czemu takze nie bierze w tej dyscyplinie sportu udzialu, mam takze wielka nadzieje ze zdobedzie mistrzostwo swiata w dyscyplinie strongman, i nie obchodzi mnie czy bierze czy nie, bo to nie wazne licza sie sukcesy, i mamy sie szczycic tym ze polska nalezy chociaz w tej dyscyplinie do czolowki swiatowej!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 112 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9538
masti: W twoim spostrzeżeniu tkwi sedno sprawy, otóż Cuber staruje do dzisiaj i ma się znakomicie (nie raz się o tym przekonacie) bo w zyciu nie wziął nic "konkretniejszego" niż kreatyna, mówię to jako dobrze poinformowany. Oczywiście z Pudzianowskim może być podobnie (taka forma w wieku czterdziestu kilku lat) tylko że można to przyjąć z mniejszym lub większym prawdopodobieństwem. Najprościej mówiąc: jeśli co dzień do pracy będę jeździł samochodem pod prąd, a ktoś inny zgodnie z przepisami to oczywiście wszystko się może zdażyć ale logiczne myślenie wymaga żeby stwierdzić że to ja pierwszy kopnę w kalendarz. Pozatym panowie, ilu mamy strongmanów w wieku powyżej 30 lat? czy to nie dziwne?
Sterydy wypaczają prawdziwy obraz sportu, nie liczą się predyspozycje a liczy się na ile ktoś jest crazy żeby wrzucić więcej niż przeciwnik.
Można wiele gdybać, jednak myślę że jeżeli Cuber by się "zaszczepił" to dałby jeszcze ostro popalić młodszym o 15 lat. Oczywiście cały komentarz to wyłącznie moja skromna opinia.

pozdrawiam

"Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa"
Tytus, Romek i A'Tomek, ks.XIV

"Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa"
Tytus, Romek i A'Tomek, ks.XIV

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"CHLEB CIĘŻAROWY"

Następny temat

Jill Mills - strongwoman nr 1

WHEY premium